Afox GeForce RTX 2060 Super alınır mı?

Hem kartı önermiyorum hem de markayı,6700 varken bunun yüzüne bakmam.
Önerim 400 TL daha verip çok daha performanslı 6700 almanız.
i3 12100f darboğaz yapar mı hocam 6700 ile bir de bu markayı neden önermiyorsunuz sorunu mu var?

Hocam RTX ve DLSS'den dolayı NVIDIA düşünüyorum.

Peki 3050 alınır mı?

Hocam DLSS rakibi olarak FSR var. RT özelliği ise AMD'de de var fakat NVIDIA'da daha stabil çalışıyor fakat bunun hiçbir önemi yok 3050 veya 2060S alacaksanız en az 3060 Ti almalısınız ki RT'nin hakkını verin.

Hocam AMD de ise FSR var?
Hocam RTX performansını da kullanmak istiyorum benim için önemli olan yüksek fpsden çok yüksek kalite.RTX ile oyun oynamayı istiyorum fakat markanın kalitesinden şüpheliyim.

Hocam RTX performansını da kullanmak istiyorum benim için önemli olan yüksek fpsden çok yüksek kalite.RTX ile oyun oynamayı istiyorum fakat markanın kalitesinden şüpheliyim.
Hocam 2060s ile pek bir rt performansı beklemeyin alamazsınız çünkü.

Afox bilinen bir marka. Sadece globalde bir aktifliği olmadığı için ürünleri hakkında geri bildirim bulamazsınız.

Ayrıca Nvidia şartınız olduğu için ben size yardımcı olmaya çalıştım yoksa konu içerinde söylenenler hepsi doğru. Bu bütçede ikinci el Nvidia RTX 3000 ya da sıfır AMD 6000 serisi kartlar tercih edilmeli.

Yeni konular

Geri
Yukarı