Afterburner ekran kartını ve işlemciyi görmemeye başladı

can1010

Hectopat
Daha dün çalışırken şimdi CPU ve GPU görmüyor. Güncelledim, değişen bir şey olmadı.

not: Çöüzümü konudan 2dk sonra buldum Enable low-level OI driver seçeğini kaldırınca düzeliyor.

aaa.PNG

ddsa.PNG

Çöüzümü konudan 2dk sonra buldum Enable low-level OI driver seçeğini kaldırınca düzeliyor.

Beyler sağ altta arka plandaki uygulamalara baktığınızda eğer "Riot Vanguard" isimli açık bir program varsa o sürekli bunları engelleyebilir. Otomatik olarak bilgisayar açıldığında açılır ve kapattıktan sonra yeniden başlatma yapmadan tekrar açamazsınız yani Valorant oynamak isterseniz bilgisayarı yeniden başlatmanız gerekli.

Beyler sağ altta arka plandaki uygulamalara baktığınızda eğer "Riot Vanguard" isimli açık bir program varsa o sürekli bunları engelleyebilir. Otomatik olarak bilgisayar açıldığında açılır ve kapattıktan sonra yeniden başlatma yapmadan tekrar açamazsınız yani Valorant oynamak isterseniz bilgisayarı yeniden başlatmanız gerekli.
nasıl kapatırım bu vanguardı yardım edebilirmisin ?

CPU sıcaklığı sıkıntısı çözmeyi başardım. Önce AIDA64 programını indirip Dosya>Tercihler>Harici Uygulamalar>Paylaşılan Belleği Etkinleştiri açın. Arından Afterburner izleme sekmesinden "Aktif donanım izleme grafiği"nin yanındaki üç nokta sekmesinden aida64.dll etkinleştirin. Devamında zaten CPU Temperature seçeneği ile halledebiliyorsunuz.
Edit:AIDA64 arka planda çalışmak zorunda.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı