Age of Empires tarzı strateji oyunu önerisi

DarkLegacy

Picopat
Daha fazla  
Age of Empires tarzı strateji oyunu oynamayalı çok uzun zaman oldu. Geçenlerde Civilization oynamak istedim inanılmaz karışık geldi. Çözebilsem belki hoşuma gidecek bilmiyorum ama Age of Empires tarzı ama fantastik olan 2020 sonrası yapılmış strateji oyunu önerir misiniz? Yıl seçmemin sebebi eski oyunları oynamak istesem Battle of middle Earth filan oynarım. Yeni nesil oyunları denemek istiyorum artık.

AoE tarzı değil ama strateji oyunu arıyorsanız Paradox oyunlarına bakmalısınız.

Ayrıca Men of War 2 ve Company of Heroes serisi de hoşunuza gidebilir.

AOE tarzı değil ama strateji oyunu arıyorsanız Paradox oyunlarına bakmalısınız.

Ayrıca men of war 2 ve Company of Heroes serisi de hoşunuza gidebilir.

Çok eski oyunlar bunlar. Yok mu eskisi gibi strateji oyunları? Paradox oyunlarına gelince de dediğim gibi çözemiyorum. Çok karışık geliyor. Açıkçası çalışan biriyim eve geldiğimde de kısıtlı vaktimde saatlerce video izleyip bu oyunlar nasıl oynanıyormuş gibi bir vakit ayırmam söz konusu değil. Klasil eski usul ama yeni oyun arıyorum.

Çok eski oyunlar bunlar. Yok mu eskisi gibi strateji oyunları? Paradox oyunlarına gelince de dediğim gibi çözemiyorum. Çok karışık geliyor. Açıkçası çalışan biriyim eve geldiğimde de kısıtlı vaktimde saatlerce video izleyip bu oyunlar nasıl oynanıyormuş gibi bir vakit ayırmam söz konusu değil. Klasil eski usul ama yeni oyun arıyorum.
Hocam işte son zamanlarda kaliteli strateji oyunları
çıkmıyor pek. Ben de muzdaripim bu durumdan. Men of War 2 bekliyorum bende, eli kulağında. Onu bekleyebilirsiniz.

Yeni çıkan strateji oyunlarını çözmen çok uzun zaman alır. Günümüz futbol oyunları bile çok komplike, kaldı ki strateji oyunları evlere şenlik. Eskilerden devam etmen lazım. Rise of Nations oynamadıysan tavsiye edebilirim. Hem günümüz oyunları kadar karmaşık değil, hem de (bana göre) Age of Empires'tan çok daha iyi.

Age of Empires tarzı strateji oyunu oynamayalı çok uzun zaman oldu. Geçenlerde Civilization oynamak istedim inanılmaz karışık geldi. Çözebilsem belki hoşuma gidecek bilmiyorum ama Age of Empires tarzı ama fantastik olan 2020 sonrası yapılmış strateji oyunu önerir misiniz? Yıl seçmemin sebebi eski oyunları oynamak istesem Battle of middle Earth filan oynarım. Yeni nesil oyunları denemek istiyorum artık.
Rise of Kingdoms.

2020 sonrası olmasa da Northgard. Şu an Steam'de indirimde ama bu fiyata alınmaz. Zam gelmeden önce oyun hariç tüm DLC paketleri 45 TL'ye geliyordu. Çok fazla uçmuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı