Age of History 2 durmadan asiler çıkıyor

• Konuyu başlatan SSQcX
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 505

SSQcX

Picopat
Yer
Kırklareli
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GTX 770 2 GB
i5 10. nesil 4.2 GHz
8 GB RAM DDR4
M2 SSD
Oyunda bayağı bir ilerlerdim asimile edecek yer kalmadı durmadan asiler çıkıyor mutluluk da iyi bu heriflere kim bu kadar para harcıyor aklım almıyor ikide bir isyan çıkıyor ne yapacağım.

Kötü derken kötü verimsiz topraklar mı demek istedin.
Yok sınır güzelliğinden bahsediyor. Ayrıca ülkenin mutluluğu yüzde 50 tabi isyan çıkar, vergileri kıstıktan sonra baya bir tur atlayan lazım anca mutluluk yükselir. He ben bekleyemem diyorsan en düşük mutluluğu olan topraklarda festival yap.

Yok sınır güzelliğinden bahsediyor. Ayrıca ülkenin mutluluğu yüzde 50 tabi isyan çıkar, vergileri kıstıktan sonra baya bir tur atlayan lazım anca mutluluk yükselir. He ben bekleyemem diyorsan en düşük mutluluğu olan topraklarda festival yap.
Yüksek ekonomili ve nüfusu fazla yerlerde festival yap. Birde savaş yorgunluğu çok yüksekse biraz bekle diplomasiyle takıl vakit geçerken.

Çözüldü gibi ama ara sıra hala çıkıyorlar muhtemeln biri asilere para veriyor mutluluk 99 35m nüfus oldu hala çıkıyorlar oyunda ülkenin durumuna göre bir davranış yok herhalde.
Asi çıkması için ülkenin yüzdelik kısmı önemli değil. Asi çıkan şehirin mutluluğu önemli. Eğer o şehirde mutluluk çok azsa ülke mutluluğu çok olsun gene asi çıkar.

Yeni konular

Geri
Yukarı