Ağırlık kaldırdıktan sonra kol ağrıması

KaanR

Centipat
Daha fazla  
Dün gece spor yapayım dedim, 3 gündür yapıyorum. Dün gece 5 kg ağırlığında ağırlık kaldırdım, sağ kolum sol kolumdan daha güçlü olduğu için sağ kolumda pek bir ağrı yok fazla zorlanmadım. Sol kolumda denemeye başladım, 9. kez kaldırdım 10. da kolumu fazla zorladım. Şimdi sol kolum çok ağrıyor. Geçmesi için ne yapabilirim?

Dün gece spor yapayım dedim, 3 gündür yapıyorum. Dün gece 5 kg ağırlığında ağırlık kaldırdım, sağ kolum sol kolumdan daha güçlü olduğu için sağ kolumda pek bir ağrı yok fazla zorlanmadım. Sol kolumda denemeye başladım, 9. kez kaldırdım 10. da kolumu fazla zorladım. Şimdi sol kolum çok ağrıyor. Geçmesi için ne yapabilirim?

Zorlandığı için ağrıyordur eğer çok şidetli bir ağrı var ise uyutmayacak şekilde doktora gidip bir muayene ol sağlık önemli, bence 1-2 bilemedin 3 güne geçer akşamları kremle masaj yap konu hakkında prof bilgiye sahip değilim ama için rahat etmesi için diyorum bende spor yapıyorum ara verdikden sonra ağrılar oluyor

Sporda yeniysen ilk aylar çok agır ve çok tekrarlı çalışma eklem ve kas agrısı çekersin. Isınma yapmadan agırlık çalışma. Ve spordan sonra sıcak duş alabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı