Ağladığınız oyunları anlatın

Dying Light rahimin zombiye dönüştüğü o an bir
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.
Açtım
30 dakika boyunca düşündüm düşündüm ağladım her SE'yi.

Witcher 1 de berengar ve geralt'ın birlik olup azar javed adlı ana düşman ile olan karşılaşması, oyunun çıktığı yıla göre çok güzel aktarılmış bir sahneydi etkileyiciydi.

Brothers: A tale of two sons
Kardeşimle beraber oynamıştık. Öyle çok süper bir oyun falan değil ama hikayesini sevmiştim.

kardeşim küçük çocuğu ben büyük çocuğu oynadım. Hikaye sonunda oynadığım karakter öldü. Üzülmüştüm baya, duygusal anıma gelmiş herhalde.

Tam bir ağlamak demiyelim.

Screenshot_20200619-210245_YouTube.jpg
Screenshot_20200619-210147_YouTube.jpg

Ama üzücü sahneler.
😞

2003 yılında bir oyunda çok ağlamıştım ama üzüntüden değil hırsımdan. O dönemde NFS: Underground ilk oyunu yeni çıkmış ve aslında baya baya zor sayılacak bazı yarışları vardı. Sanırım 86. yarışta 2 gün uğraştım bir türlü kazanamadım, en son 3. günde tam kazanacakken, bitiş çizgisine 100 metre kalmışken gittiğim yolu kesen yan yoldaki trafikten bir araba çıkıp bana yandan çarptı.

Sonrasında 15" CRT monitörü defalarca duvara vurdum, saçlarımı yoldum, kasayı tekmeledim, küfrettim, bağırdım, ağladım. En sonunda yan odadan babam gelip ağzımı burnumu kırınca hepsi geçti. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı