En çok ağladığınız an

Çocukluktaki şeyleri saymazsak en son Sneijder Galatasaray'dan ayrıldığında üzülmüştüm. Aslında onu da saymamam lazım, gelişmiş olduğumu söyleyemeyeceğim.

En heyecanlandığım olabilir.
prto.PNG

Tüberkülozsuz mitche tek atardı morgan. Bence suçlu dutch idi.
Dutch artık sonlarda gerçekten kontrolden çıkmıştı. İlk başlardaki babacan tavırlarından eser kalmamıştı. Ve evet; eğer Arthur Tüberküloz olmasaydı, Micah'ı rahatlıkla durdurabilirdi.

Sinir hastasıyım sinirimin seviyeleri var olur olmadık şeylerde çok yüksek olabiliyor çok sinirlenmem gereken yerlerde düşük olabiliyor bundan 3 yıl önce ailemin kredi borçları canıma tak etti harçlık isteyemez duruma gelmiştim bir gün evde bildiğiniz delirdim bağırmaya başladım bayağı anneme bağırdım ama öyle böyle değil içimden şunlar geçiyordu "öyle laflar edeyim ki vicdan azabı çeksin üzülsün üzülebildiği kadar" sonra bir de kapıyı vurup çıktım tam ayakkabıları giyiyorum kendime geldim dedim ben ne yaptım demin, daha apartmandan çıkmadan ağlamaya başladım sonra eve yakın bir parka gittim yattım banka 2 saat hüngür hüngür ağladım anneme öyle bağırdım diye.
Anneler candır ya... Keşke bağırmasaymışsınız :(

Yeni konular

Geri
Yukarı