Ağladığınız oyunları anlatın

arthur Morgan'ın micah tarafından kafasına sıkılarak öldürülmesi. Beni gerçekten psikolojik olarak etkilemişti. Her 29 Kasım benim için arthur Morgan'ın ölüm yıl dönümdür. Benim için arthur morgan ölümüyle geriye çok ama çok feci acı bırakmıştır. O her zaman benim için gerçekten yaşamış bir karakter olacak.

hocam kötü son almışınız ben kıyamadım arthura iyi son aldım arthur güneşe bakarak öldü bende ağladım orada

hocam kötü son almışınız ben kıyamadım arthura iyi son aldım arthur güneşe bakarak öldü bende ağladım orada
Olsun be hocam onca kişiye yardım et, sonra yardım ettiklerin seni hiçe sayıp arkandan bıçaklasınlar. Çok zoruma gitti çok, sanki gerçekten birini kaybetmişim gibi oldum hocam. Çok kötüydü çok.

Erkek adam ağlamaz.

Dosya Ekleri

• ghost.jpg
    ghost.jpg
    125,6 KB · Görüntüleme: 23
Undertale ne kadar 8 bit olsa da, zayıf bir oyun gibi görünse de gerek absürt komedisi gerek de karakteristik özellikleriyle beni kendine bağlayan karakterlerini sevdirmeyi başarıp zaman zaman onlar üzerinden farklı duygular hissetmemi sağlayan ve gözlerimi dolduran, yer yer de güldüren güzel bir oyundu :).

Yeni konular

Geri
Yukarı