Ağrı kesici kafa yapar mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Masturbasyon yaparken kafayı bulursam belki daha çok zevk alabilirim o yüzden.
Bu arkadaş sadece havalı değil aynı zamanda çok komikmiş. Kendini komik sanan aciz bir yaratıksın, umarım en yakın zamanda insanlığına geri dönersin dostum.

Bu arkadaş sadece havalı değil aynı zamanda çok komikmiş. Kendini komik sanan aciz bir yaratıksın, umarım en yakın zamanda insanlığına geri dönersin dostum.

Ne dedimki ben şimdi altı üstü bir şey sordum yani küfür etmedim sana neden bu kadar sinirlendin anlamadım.

Sana kafa yaptıracak ağrı kesiciler genellikle nöroloji ve psikiyatri bölümlerinden çıkıyor. Onlara da reçetesiz bir şekilde ulaşamazsın.
Açıkcası derdinin ne olduğunu anlayamadım.
1643846808660.png

Cidden 24 yaşındaysan -ki sanmıyorum-, 2 bira alır, oturur içersin.

Sana kafa yaptıracak ağrı kesiciler genellikle nöroloji ve psikiyatri bölümlerinden çıkıyor. Onlara da reçetesiz bir şekilde ulaşamazsın.
Açıkçası derdinin ne olduğunu anlayamadım.
Eki Görüntüle 1293246

13 yaşında galiba arkadaş. Ve bence böyle bir öneri kötü olmuş.

Açıkçası derdinin ne olduğunu anlayamadım.
Eki Görüntüle 1293246

24 yaşında değilim sadece doğum tarihini salladım 13 yaşındayım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ve bence böyle bir öneri kötü olmuş.
Neden?
Eğer reşitse alkol tüketebilir, değilse belirli hastalıklara sahip olmadığı sürece ilaçları edinemez.
Ayrıca ilaçları edinebilecek bir rahatsızlığa sahip olsa dahi 13 yaşında olduğundan dolayı ilaçları o dozda edinemez.

Neden?
Eğer reşitse alkol tüketebilir, değilse belirli hastalıklara sahip olmadığı sürece ilaçları edinemez.
Ayrıca ilaçları edinebilecek bir rahatsızlığa sahip olsa dahi 13 yaşında olduğundan dolayı ilaçları o dozda edinemez.

Yani alkol içmesini önermenizi doğru bulmadım ama siz bilirsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı