Aynı sorunu bende yaşadım. 1 ayda gelebildiler.
Benim anlamadığım şey, hem adresimiz yakın gelin alın diyorlar. Madem yakınsa, siz getiriverin işte. Umarım bu kargo firmasıyla bir daha yolum kesişmez.

Merhabalar,
Ben Papara Black Card aldım. Kargomda AGT Kargo şubesine teslim edildi. 7 Haziran gibi kartım basıldı. AGT Kargo şubesi de 8 Haziran'da teslim almış. Heyecanla kartımın geleceği günü beklemeye başladım. 15 Haziran gibi tarafıma bir mesaj iletildi. Kargonuzda bir problem oldu vb. verilen numarayı arayıp bilgi alabilirsiniz diye. O verilen telefon numarasını aradım. Orada görevli bir bayanla konuştum. Ev adresimi tekrar verdim. Birkaç gün beklemeniz gerekmektedir dedi. Tekrar beklemeye başladım.

Bayağıdır bekliyorum. Kartın ne geldiği var ne de gittiği. Dün kişisel numaradan tarafıma bir mesaj iletildi. Binamız sizin evinize yakın. Kartınız acil lazımsa gelip alabilirsiniz diye. Bugün AGT Kurye WhatsApp numarasına yazdım. Bota bağlamışlar. Biraz baştan savma cevap verildi. Bu kargo firmasıyla iş yaparken 2 kez düşünmenizi öneririm. Ben gelişme oldukça konuyu güncellerim.

Edit 2: 9/07/2021 12.11
Müşteri hizmetlerine ulaştım. Kuryemize uyarı geçildi, kartınız en kısa süre içerisinde gelir denildi. Bakalım kısa sürede umarım gelir.

Edit 3:
10.07.2021 gün 2, hâlâ gelen giden yok.

Edit 4:
11/07/2021 gün 3, gelen giden yok.

Edit 5:
12/07/2021 gün 4, gelen giden yok.

Edit 6:
13/07/2021 gün 5, gelen giden yok.

Edit 7:
14/07/2021 gün 6, kart elime ulaştı.
Yakın zamanda bende Papara Black Card aldım. Kart basıldıktan 2 hafta sonra sorunsuzca tarafıma ulaştı.

Birden fazla Papara kart değiştirdim, aynı şekilde pep kartda agt ile geliyor hep ertesi gün veya 1 sonraki gün geldi. Hatta en son gelen Papara kart 1 gecede gelmişti. Sanırım esnaf kurye olayı olduğu için sıkıntılı, Papara'ya veya AGT'ye bildirin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim Papara Black Card 3 günde teslim edilmişti. Kart basıldı, iki güne de geldi. Amazon'dan aldığım ürünleri de aynı gün getiriyorlar. Amazon express teslimat AGT ile çalışıyor. Normal Prime teslimat da Kolay Gelsin firması ile çalışıyor bildiğim kadarı ile. Hiç şikayetim olmadı. Hatta memnun olduğum bir kargo firması. Demek ki Amazon'a özel olarak çalışıyorlar. Başka alışveriş sitelerinde denk geldiğim bir kargo firması değil.

Geri
Yukarı