AGT Kurye evde olmama rağmen yok dedi

İşsizEnes

Decapat
Daha fazla  
Size AGT ile yaşadığım(halada devam eden) bir sorunu anlatacağım. 11 Mayıs'ta pep kart sipariş ettim 13 Mayıs'ta AGT Kurye'ye verildi 15 Mayıs'ta dağıtıma çıktı. 16 Mayıs'ta ise saat 22.00 civarı teslim edildi dendi. Müşteri hizmetlerini aradım fakat 20 dakika beklememe rağmen bağlanamadım. Canlı destekten sürekli mesaj attım sonunda geri dönüş sağladılar teknik bir sorundan olduğu söylendi araştırma kaydı açıldı (fakat hala bir sorun vardı) bu sefer de 17 Mayıs'ta sipariş/not kaydı girdi kurye güya kurye gelmiş evde yokmuşum. Hep evdeydim gün içerisinde yeni kart istesem bu kadar uğraşmazdım (hala müşteri temsilcisine bağlanamıyorum) sonunda ise hızlı ulaştırılması gereken listesine alındı kargom. Tahmin edin sonuç ne? Hiçbir şey değişmedi elimde ne kart var ne bir kesin bilgi! Kuryeye ulaşamıyorum telefonu kapalı.

Son düzenleyen: Moderatör:
1 hafta önce Amazon Prime ile sipraiş verdim AGT Kurye'ye verdiler cuma sabah 9 da çıkan ürün haftaya salı anca geldi sonra bulunduğum bölgede saat 18:00 kadar teslimat yapıyorlardı 17:21 de evden çıktım daha gelmez yarın gelir diye dağ antrenmanım vardı beni aradılar telefon çekmiyordu diye konuşamadık ailemle oturdum için zaten ailem gelen kargoları alıyor söylemiştim de antrenmanımı yaptım eve gittim kargoyu getirmemişler takip numarasından baktım şube geri gitmiş yarın dağıtılacakmış çarşamba günü sabahı 10 da beni aradılar geli ürününüzü şubeden alıyorsanız alın yoksa iade edeceğim dedi ben de ürünü ucuza aldığım için mecbur gitmek zorunda kaldım şubelerine vardığımda bir de beni azarlıyorlar normalde ad soy ad verirsin kargonu verirler gidersin biz dün geldik 1 saat kargonu için bekledik siz nerdeydiniz olayı anlatım sizin orada ne işiniz vardı hepsini söyledim siz doğru kapıyı çaldığınıza emin misiniz diye sordum sank babasının hayrına oradan kendi şahsi arabasına koymuş da getirmişcesine ve sinirli bir ses tonuyla ben getirdim siz evde yoktunuz evde zaten ailemle yaşıyorum 3 kişi evde mevcut hadi 2'si sağır 3 de mi sağır biz yanlışız siz mi doğrusunuz adamla konuşurken ya siz getirdiniz mi emin misiniz diye sorunca utanmasa bizi dövecek bir de Amazon'da müşteri hizmetleriyle konuştum kargo hakkında Amazon'da siz mi destek istediniz yüksek bir ses tonuyla evet dedim zar zor da olsa kargomu aldım Allah'tan monitör falan değil di utanmasalar onu da bana verecekler alın götürün diye Amazon müşteri hizmetlerine anlatım sonra müşteri hizmetleri bayağı özür diledi agt teslim etmemesini anladım da kurye sanki babamın oğlu gibi konuşuyor benimle aklınıza gelecek tüm kargo şirketleriyle alışveriş yaptım + kurye şirketleriyle agt kadar saçma bir kurye firması görmedim hayır kim neden ürününü bunlara verir ki müşteri memnuniyeti sıfır ilk ve son alışverişim oldu Amazon Prime de hiçbir işe yaramıyor boşa para veriyorsun.

Size AGT ile yaşadığım(halada devam eden) bir sorunu anlatacağım. 11 Mayıs'ta pep kart sipariş ettim 13 Mayıs'ta AGT Kurye'ye verildi 15 Mayıs'ta dağıtıma çıktı. 16 Mayıs'ta ise saat 22.00 civarı teslim edildi dendi. Müşteri hizmetlerini aradım fakat 20 dakika beklememe rağmen bağlanamadım. Canlı destekten sürekli mesaj attım sonunda geri dönüş sağladılar teknik bir sorundan olduğu söylendi araştırma kaydı açıldı (fakat hala bir sorun vardı) bu sefer de 17 Mayıs'ta sipariş/not kaydı girdi kurye güya kurye gelmiş evde yokmuşum. Hep evdeydim gün içerisinde yeni kart istesem bu kadar uğraşmazdım (hala müşteri temsilcisine bağlanamıyorum) sonunda ise hızlı ulaştırılması gereken listesine alındı kargom. Tahmin edin sonuç ne? Hiçbir şey değişmedi elimde ne kart var ne bir kesin bilgi! Kuryeye ulaşamıyorum telefonu kapalı.
AGT Kurye gerçekten aşırı ilgisiz bir firma. Ben bu kadar kötü bir kargo şirketi görmedim. İletişime geçmezseniz kargonuz gelmiyor resmen.

AGT Kurye gerçekten aşırı ilgisiz bir firma. Ben bu kadar kötü bir kargo şirketi görmedim. İletişime geçmezseniz kargonuz gelmiyor resmen.

Ön ödemeli kart şirketlerine karşı böyleler sanırım hocam. Amazon'dan bir şey aldığımda çok sürmeden geliyordu.

Ön ödemeli kart şirketlerine karşı böyleler sanırım hocam. Amazon'dan bir şey aldığımda çok sürmeden geliyordu.
Evet Papara siparişinde öyle olmuştu. Onun dışında herhangi bir alışverişim AGT Kurye ile gelmedi.

Agt kurya kadar rezil başka bir kargo firması yoktur. Bana da aynı şeyi sürekli yapıyorlar. Amazon'dan akşam teslim ürün satın alıyorum. 2 gün sonra geliyor. Amazon'un bu kadar rezil bir firma ile çalışması da ayrı bir olay.

Ben agtde 1 kere bile sorun yaşamadım. İlginç.

Geri
Yukarı