Ahlakın temellendirilememesi

Tabi ki de.. Bu şekilde kaçabilirsiniz. Bu da bir tercih. Sorun yok..

"Okumadın" dedin, okuduğumu ispatladım. Delil sundum. Temele dayandırdım. Sizin yaptığınız "Öyle değil o." demekten başka bir şey olmadı. 😂
Bir kere namaz kılmamızı tapmak olarak görüyorsunuz. Biz Allah'ın huzurunda eğiliyoruz ve Müslümanlık görevimizi yerimize getiriyoruz. Karşımızdaki camii duvarına tapmıyoruz.

Bunu bilemeyecek kadar cahil, aynı zamanda ise sizinle uğramamak için uzaklaşıyorum ki konu uzamasın, kaçmak diyorsunuz 😂

Ayrıca "öyle değil o" dememişim kendi kendinizi eziyorsunuz. Cidden, uğraşmak istemiyorum sizinle dediğim gibi cahile bir şey anlatmak zor.

Kendi kendinize takılın uğraşın ne yapıyorsanız yapın. Karşımda konuşmanız sadece kendinizi ezdirmek oluyor.

Ayrıca masaüstünzüde bu kadar şey varmış ya güya okuyormuşsunuz. 😂
Namazı ne için kılıyoruz onu da bi araştırın. Gözünüz kaymış sanırsam😂 bu kadar okuyan bir insanın bunu bilmemesi pek okuduğuna kanıt değil.

@Violet S hocam, şu konuya bi bakabilir misiniz kimlerle uğraşıyorum 😂 okuduğunu iddia eden kişi namaz kılmayı tapmak olarak görüyor.

Son düzenleme:
Bir kere namaz kılmamızı tapmak olarak görüyorsunuz. Biz Allah'ın huzurunda eğiliyoruz ve Müslümanlık görevimizi yerimize getiriyoruz. Karşımızdaki camii duvarına tapmıyoruz.
Hocam, sorunlarınız mı var? Var ise yardım etmek isterim. Diyorum ki, "Sen buna "Biz Allah'ın huzurunda eğilmek diyoruz." diyorsun, o putperest dediğinde taştan medet ummuyor herhalde. O da bir tasvir. Sen, birine putperest diyecek kadar ileri gidersen, aynısını sana da yaparlar. Bunu kabullenecek misin?" Bunu anlamayacak kadar cahil misin?

Hocam, sorunlarınız mı var? Var ise yardım etmek isterim. Diyorum ki, "Sen buna "Biz Allah'ın huzurunda eğilmek diyoruz." diyorsun, o putperest dediğinde taştan medet ummuyor herhalde. O da bir tasvir. Sen, birine putperest diyecek kadar ileri gidersen, aynısını sana da yaparlar. Bunu kabullenecek misin?" Bunu anlamayacak kadar cahil misin?
Bir cahilden "cahil misin?" sorusunu duymak komik. Milletin taş heykeliyle Allah'ı bir tutuyor. Gereksiz vakit ve akıl kaybı.

Satanizm'den bahsediyorum, diyorum ki "İdris kıssası, Adem kıssası var Şeytan'ın haklı çıkartan, bunları görmezden geliyorsun, sallamaya devam ediyorsun.. He he aynen böyle devam et..

Tamamdır. Dediğim gibi, benim için sorun yok. Devam edin inanmaya.. Siz cennette tomurcuk mem*li hurilerinizle gününüzü gün edin. Ben cehennemde zebanilerle mangal yapmaya razıyım.

Tamamdır. Dediğim gibi, benim için sorun yok. Devam edin inanmaya.. Siz cennette tomurcuk mem*li hurilerinizle gününüzü gün edin. Ben cehennemde zebanilerle mangal yapmaya razıyım.
Öyle olsun hocaam. O acıyı çekecek ben değilim sizsiniz. Belki cehennemi bende tadarım bilmiyorum. Ama siz garantilemiş olursunuz.

Öyle olsun hocaam. O acıyı çekecek ben değilim sizsiniz. Belki cehennemi bende tadarım bilmiyorum. Ama siz garantilemiş olursunuz.
Hocam, rahatsız mısınız? Dediniz ki, "Gönderiyi sessize alacam." ama hala cevap veriyorsunuz. Ben bunu öylesine yazdım. Cevap veresiniz diye değil. Ki sizi de alıntılamadım.

Geri
Yukarı