Rehber Aidata ADT1061 GSI ROM kurma

Tablet için yeni bir root yolu var. LineageOS 19 gsi romunu "bvS" yapısını ve bu yapı için gerekli olan "PHH su" uygulaması ile root edinebilirsiniz

Tablet için yeni bir root yolu var. LineageOS 19 gsi romunu "bvS" yapısını ve bu yapı için gerekli olan "PHH su" uygulaması ile root edinebilirsiniz
Bunun için bir rehber yapabilir misiniz?

Pek bir şey yok aslında sadece sistemi kurup uygulamayı yüklüyorsunuz.

Project Elixir de çalışmaz mı acaba?

Bir de biz bu System imajını flashlamadan önce root desteği versek sonradan yükleyip denesek çalışma ihtimali var mı? Yani Magisk'den bahsetmiyorum o boot dosyasından yapılıyor.

Lenovo'ya TWRP portlanmış aynı işlemci olduğu için ve ekran boyutu uyduğu için olması gereklı değil mi (zaten hemen tablete yükleyip çalışmasını beklemiyorum. Sonuçta farklılıkları vardır elbet)

Güncelleme: Yanlış model :D

Son düzenleme:
Maalesef hocam sistem offical olarak duyurulmuş ama biraz araştırma yapın phh su nasıl sisteme entegre edilir bir bakın. Aklınıza yatarsa deneyin.

Evet tabletin işlemcisi SG9600 ve ona göre bir Custom recovery bulamadım.

Ben recovery portlamayı denedim fakat Fastboot da atmaya çalıştığımda recovery alanında 0 yazıyordu bu yüzden yazdırmada duruyordu toolda denediğimde ise zaman aşımı hatası aldım.

DM-verity denen engelin devre dışı bırakılması gerekebilir hocam.
Ben onu bir deneyeyim o zaman

Tablet için yeni bir root yolu var. LineageOS 19 gsi ROM'unu "bvs" yapısını ve bu yapı için gerekli olan "phh su" uygulaması ile root edinebilirsiniz.

Hocam ben lineage 17 GApps kurulmuyor. Sebebi ise sideload modunda doğrulama hatası veriyor.

Şimdi rashr uygulamasını deneyeceğim.

Flashify'de uygulama dondu.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı