Rehber Aidata Alim 10 (ADT1061) Bootloader Kilidi Kaldırma, Root ve EBA Silme

@barankrky hocam lafı olmaz fakat ne kendi konumda ne de sizin konunuzda artık detaylı şekilde aktif olamayacağım. Çünkü tableti kırdım (fiziki anlamda). Son konunuzu deneyemeyeceğim. Ama farklı yollar bulmuştum. Gsi ROM'ları "bvS" etiketi ile kurunca cihaz Google servisi olmasa da root alabiliyor. Şimdiki gsileri deneyemesemde "bgS" etiketli sistemleri kurmayı deneyebilirsiniz.

Gsi rom kurma rehberini buradan bulabilirsiniz.
Böyle bır hata alıyorum sebebı nedır?
Driver kurulu

Dosya Ekleri

• ss.png
    ss.png
    44,1 KB · Görüntüleme: 17
Klasörün içinde fastboot.exe dosyası olmayabilir. 3 klasorden fastboot.exe yi kopyalayıp 2. ye yapıştırın olmaz ise goolede ABD mini tool du galiba onu kurup deneyin. Bu ile o dosya neredeyse aynı zaten. Buna rağmen olmaz ise kusuruma bakmayın bu hata ile karşılaşmadım. Bundan sonraki tek önerim Linux tabanlı sistemde denemeniz olacaktır.

Bu cihazin root islemi neden bu kadar zor

Klasörün içinde fastboot.exe dosyası olmayabilir. 3 klasorden fastboot.exe yi kopyalayıp 2. ye yapıştırın olmaz ise goolede ABD mini tool du galiba onu kurup deneyin. Bu ile o dosya neredeyse aynı zaten. Buna rağmen olmaz ise kusuruma bakmayın bu hata ile karşılaşmadım. Bundan sonraki tek önerim Linux tabanlı sistemde denemeniz olacaktır.
Kali linuxu kurdum yapmam gereken adımları tarif eder misin

Son düzenleme:
Link silinmiş. Yenileyebilir misiniz? @Dss kurt sizde varsa atarsanız sevinirim.

Geri
Yukarı