Rehber Aidata ADT1061 GSI ROM kurma

@omersardogan Project Elixir. Tableti en iyi okuyan ve kendi geliştiricileri sayesinde güncel kalan bir sistem. Her gsi sistemde olduğu gibi bu sistemde de kablolu kulaklık çalışmıyor.

Unutmadan söyleyeyim project Elixir'i kurduktan sonra tabletin stock ROM yerinde sadece format yerini işaretleyerek formatlayın.

Son düzenleme:
@Dss kurt hocam bir soru soracaktım size. Ben tableti şarja takınca açılmasını istiyorum yabancı platformlarda biraz gezindim Fastboot ile yapılıyormuş bilginiz var mı bu konu hakkında.

@Dss kurt hocam bir soru soracaktım size. Ben tableti şarja takınca açılmasını istiyorum yabancı platformlarda biraz gezindim Fastboot ile yapılıyormuş bilginiz var mı bu konu hakkında.

Yani tabletin şarjı "0" iken "1 veya 2" olup açılması gibi bir şey ise bir fikrim yok ama biraz araştırıp geri dönüş yapabilirim.

Hocam biraz araştırdım fakat tam olarak ne için aradığınızı anlayamadım. İnternette bazı cihazların desteği olduğu yazıyor ve bazı kodlar var fakat biraz daha detaya girince cihazı bir yerden sonra bayağı zorladığını fark ettim. Yani cihazım %89'dan sonra şarj almazken bu durum %68'e inmiş durumda yani yapmasanız daha iyi olabilir.

@Dss kurt merhaba, tabletin içindeki EBA uygulamalarını, duvar kâğıtlarını vb silip sade ve hafifletmiştim. Sonra ekran data Flex kablosu hasar gördüğü için ekrana görüntü gelmedi servise gönderdim. Bugün servisten geldi ve adamlar format atmış. Bu işlemi bayağı bir önceden yapmıştım ve unuttum, tek tek uğraşmak ta istemiyorum. Rehberinizi bu akşam deneyeceğim. Önerdiğiniz ROM var mıdır?

Bir de bu tabletin 3 farklı versiyonu varmış. Bu rehber 3'ü içinde uygun mu?

Benim tabletim siyah, plastik. Ses açma tuşu ile açılan menü de bunlar yazıyor.

Dosya Ekleri

• PXL_20230812_141852615.MP.jpg
    PXL_20230812_141852615.MP.jpg
    132,3 KB · Görüntüleme: 29

Geri
Yukarı