Aidata Alim 10 root işleminden sonra stok ROM yüklenmiyor

Playizm

Hectopat
Merhaba sorunum başlıkta. Root yüklemeye çalıştım fakat başarısız oldum tekrar stock ROM yüklemek istediğim yüklediğim program hata veriyor.
Diğer detaylar bu başlıkta Rehber: Aidata Alim 10 (ADT1061) Bootloader Kilidi Kaldırma, Root ve EBA Silme

(Aslında bu başlığı anlayan arkadaşların bakması için oluşturdum çünkü konuya bakılmıyordu tüm detaylar yukarıdaki başlıkta.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba sorunum başlıkta. Root yüklemeye çalıştım fakat başarısız oldum tekrar stock ROM yüklemek istediğim yüklediğim program hata veriyor.
Diğer detaylar bu başlıkta Rehber: Aidata Alim 10 (ADT1061) Bootloader Kilidi Kaldırma, Root ve EBA Silme

(Aslında bu başlığı anlayan arkadaşların bakması için oluşturdum çünkü konuya bakılmıyordu tüm detaylar yukarıdaki başlıkta.)
Dostum ben tabletin bootloader kilidini kaldıramıyorum yardım eder misin

@Playizm geç cevap verdiğim için özür diliyorum. Eğer hala takip ediyorsanız şu küçük sorulara yanıt almak istiyorum. Tablet şarj almıyor derken biraz daha açabilir misiniz? Tablet hiç mi açılmıyor yoksa aidata ekranında takılı mı kalıyor?

Eğer aidata ekranında kalıyorsa çözümü basit: Orijinal vbmeta yı flaşlayarak olayı halledebilirsiniz veya rootlu magisk_patched.img boot dosyasını flaşlayarak o durumdan kurtulabilirsiniz. Sorununuz buysa asıl konuda nasıl yapıldığını anlatabilirim.
Bana da yardım et lütfen ya

Geri
Yukarı