Rehber Aidata Alim 10 (ADT1061) Bootloader Kilidi Kaldırma, Root ve EBA Silme

"Warnıng: Lock flag ıs: Unlock, skıp verıfy" dedi, şu an ne yapacağımı bilmiyorum.
Android booting ekranında takılı kaldı.
Yeniden stock ROM falan mı yüklemem lazım yoksa Bootloader'ı tekrar mı kilitleyeyim?
Ne yapmam lazım :(.

Cihaz büyük ihtimalle soft brick oldu, neden anlamadım? Neyse orijinal Firmware yükledim ve tekrar normal bir şekilde açıldı. Ancak hangi aşamada hata yaptım anlamadım?
Benim cihazımda soft brick oldu ama uygulamayı nasil kullanacağımı bilmiyorum yardımcı olma imkanın varmi acaba veya bildiğin bir video fln var mı acaba?

merhabalar öncelikle gerçekten detaylı ve iyi bir anlatım fakat FASTBOOT a girdikten sonra cihaz aidata ekran yazısı geliyor ve kalıyor token alamıyorum sizinkini denedim aynı olabilir diye olmuyor çözümü nedir?

merhabalar öncelikle gerçekten detaylı ve iyi bir anlatım fakat FASTBOOT a girdikten sonra cihaz aidata ekran yazısı geliyor ve kalıyor token alamıyorum sizinkini denedim aynı olabilir diye olmuyor çözümü nedir?
1. Olarak fastboot modda iken aidata ekranında kalması normaldir.
2. Olarak Tokeni almak için linux bir işletim sistemine ihtiyacın var bunu bir flash bellek ile çözebilirsin
3. Olarak başka sorun var ise yanıtlayabilirim. Yardımcı oluysam ne mutlu bana 😊

1. Olarak fastboot modda iken aidata ekranında kalması normaldir.
2. Olarak Tokeni almak için linux bir işletim sistemine ihtiyacın var bunu bir flash bellek ile çözebilirsin
3. Olarak başka sorun var ise yanıtlayabilirim. Yardımcı oluysam ne mutlu bana 😊
merhabalar sağolun dosyanın içindekşi 3. dosya daki cmd here exe den tokeni aldım fakat token ile bir türlü o giriş şeysini yapamıyorum yani o ses kısma ile onaylancak yer yok ne yapmalıyım nereye yazmalıyım

Geri
Yukarı