Aidatsız kredi kartı önerisi

Axess Free’yi tercih edebilirsiniz. Chip-para ile puan kullanmadan yaptığınız harcamaları silebiliyorsunuz ve kişiye özel kampanyaları çok iyi oluyor. Kampanyaları çeşitli.

World Eko da normal aidatlı kart gibi fakat taksit sınırlaması bulunuyor. Bunu da tercih edebilirsiniz.

Bonus bir kart isterseniz DenizBank’tan Net Kart alabilirsiniz. Bonus kampanyalarına ücretsiz olarak katılabiliyorsunuz.

Axess Free'yi tercih edebilirsiniz. Chip-para ile puan kullanmadan yaptığınız harcamaları silebiliyorsunuz ve kişiye özel kampanyaları çok iyi oluyor. Kampanyaları çeşitli.

World eko da normal aidatlı kart gibi fakat taksit sınırlaması bulunuyor. Bunu da tercih edebilirsiniz.

Bonus bir kart isterseniz DenizBank'tan net kart alabilirsiniz. Bonus kampanyalarına ücretsiz olarak katılabiliyorsunuz.

Akbank Axess Free hem aidatsız hem de kampanyaları iyidir.

Akbank kullandım idare eder, Enpara çok başarılı ancak uygulaması çok vasat. Bonus kullanıyorum şu anda çok memnunum tavsiye ederim.

Şu anda Akbank Enpara ve garantinin normal banka kartlarını kullanıyorum ve çalıştığım iş yeri garantiyi kullanıyor yani maaşı oradan yatıyorlar garantiyi seçsem bir ekstrasi olur mu? Yoksa Axess'i seçeceğim veya Enpara'yı.

Maaşın Garanti Bankasına yatıyorsa benim gibi Bonux Flexi kart alabilirsin. Limiti de ona göre güzel açıyorlar. Bonus flaş üzerinden istediğin kampanyalara katılıp güzel bonuslar elde edilebiliyor.

Maaşın Garanti Bankası'na yatıyorsa benim gibi bonux Flex'i kart alabilirsin. Limiti de ona göre güzel açıyorlar. Bonus flash üzerinden istediğin kampanyalara katılıp güzel bonuslar elde edilebiliyor.

Aidatsiz mı?

Maaşın Garanti Bankası'na yatıyorsa benim gibi bonux Flex'i kart alabilirsin. Limiti de ona göre güzel açıyorlar. Bonus flash üzerinden istediğin kampanyalara katılıp güzel bonuslar elde edilebiliyor.

Ve ben normal banka kartında kullanmaya çalıştım ama para nereye geldi anlamadım.

Bonus Gold trink var o mu?

Bir de arkadaşlar yakın zamanda bilgisayar ve ekipmanlar alacağım yani toplu bir alışveriş yapacağım yani indirim yapan veya Axess gibi chip para tarzı veya Papara gibi cashback tarzı para veren bildiğiniz var mı direkt Axess mi almalıyım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı