Aigo RGB kasa fanı nasıldır?

sekect

Kilopat
Arkadaşlar Aliexpress'de gezinirken gördüm ve aynı ürün İtopya'da da satılıyormuş. Kullanan arkadaşlar varsa yorumlarını bekliyorum ve bu fanların remote kontrol ile hızlarını artırıp azaltabilir miyim?

Arkadaşlar Aliexpress'de gezinirken gördüm ve aynı ürün İtopya'da da satılıyormuş. Kullanan arkadaşlar varsa yorumlarını bekliyorum ve bu fanların remote kontrol ile hızlarını artırıp azaltabilir miyim?
Kendim Aliexpress'den C5 sipariş ettim elime çok güzel bir şekilde geldi ama bozuk çıktı. Satıcıya geri gönderemedim çünkü satıcı ortadan kayboldu 1 aylok Aliexpress kavgalarından sonra ürünü aide etmeden vermiş olduğum paranın yarısını alabildim. Türkiyede N11 üzerinde gezinirken bir kişinin C5 sattığını gördüm 100 TL ek bir ücret daha koyarak tekrar satın aldım ve şuan bilgisayarımda takılı gayet memnunum bir sıkıntı yaşamadım. Reset tuşun varsa bilgisayarında ona fanları bağlayarak renk değişimini kısa yoldan ayarlayabilirsin onun dışında fan hızını kontrolcüden ayarlaman gerekli. Şunu belirtmeliyim ki Aliexpress üzerinden alırken satıcıyı güzel bir araştırıp almanı öneririm benim gibi perişan olma :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı