Aileden uzaklaşıp yeni bir hayata başlamak

ReaveRR33

Centipat
Daha fazla  
Kendim 18 yaşında bir gencim. Çocukluğuma dair anılarım hep babamın annemi boğmaya çalışması, abimin camı kapıyı kırması üzerine geçti. Fiziksel şiddet hiçbir zaman görmedim ama psikolojik şiddetin en büyüklerine maruz kaldım. 6 yaşında bir çocuk olduğunuzu ve annenizi babanızın kollarından kurtarmaya çalıştığınızı düşünün. 18 yaşındayım ve artık bazı şeylere katlanamaz hale geldim. Mersin'de yaşıyorum fakat artık bardağı taşıran birkaç damla sebebi ile şehir dışına çıkıp dönmemeyi düşünüyorum. Ailemi de her yerden silmeyi düşünüyorum. Okulum bitmesine 4 ay var fakat okulu da bırakacağım. Gittiğim şehirde paylaşımlı bir evde çok ucuz miktarlara oda kiralamayı düşünüp iş aramak gibi bir planım var. Birikmiş de biraz param var. Düşüncelerinizi merak ettim. Genel olarak bir yoklayıp yazarsanız sevinirim. Bardağı taşıran damlalar yakın zamanda yaşandığı için sinirliyim. Bu yüzden kıracak cümleler yazmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam biz ne dersek diyelim sizin yaşadıklarınızı yaşamadığımız için söz söylemek yanlış olur eğer hayatınızda bu şekilde daha mutlu olacağınıza inanıyorsanız kendi tercihinizi yapıp ayrılabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı