Ailem her şeyi kursağımda bırakıyor

Genellikle ortak yaptığın işlerde paranı vermeyecekler, üç beş kuruş cebine harçlık yapacaklar gönderecekler. Kendine bir şey almak istediğinde yine ellerine bak istiyorlar.
Ayvayı yedim ozm

Keşke farklı evde kalsam yanliz başıma en azından başımın çaresine bakmaya çalışırdım

Ailen aslında sana hayatı öğretmeye çalışıyor emin ol sonra iyi ki yapmışlar diyeceksin.

Hocam ileride bize bir şey olursa ailem bizden hiçbir şey bekleme diyor bu ne demek.

Ayvayı yedim ozm
Eğer bu konuyu çok açarsan ayvayı değil boku yersin boku. Para konusunu hiç açma, ne almak istiyorsan al ama aldıklarından haberleri olmasın, eve gelince görsünler. Para isterlerse de üç beş bir şey atarsın işte.

Ayvayı yedim ozm

Keşke farklı evde kalsam yanliz başıma en azından başımın çaresine bakmaya çalışırdım

Hocam ileride bize bir şey olursa ailem bizden hiçbir şey bekleme diyor bu ne demek.
Miras GG demek istemiş olabilirler.

Eğer bu konuyu çok açarsan ayvayı değil boku yersin boku. Para konusunu hiç açma, ne almak istiyorsan al ama aldıklarından haberleri olmasın, eve gelince görsünler. Para isterlerse de üç beş bir şey atarsın işte.

Miras GG demek istemiş olabilirler.
Boşa yaşıyormuşum onu öğrendim sizden

Miras gg demek istemiş olabilirler.

Küçük kardeşim var ona bilgisayar aldılar ama.

Herkes boşa yaşıyor kardeşim, amaç olabildiğinde doldurabilmek. Ayvalıkta emeklilik yaşayan biri de olabilirsin, kahvehanede sineklenen biri de; seçim sana kalmış.

Küçük kardeşim var ona bilgisayar aldılar ama.
Ona alırlar, senden geçti çünkü. Ben de evin en küçüğüyüm ama ekonomik olarak zor dönemlere denk geldim. Ailemle aram iyi, aldığım şeyleri pederin dükkanında çalışarak alıyorum ama bazen çok zorluyorlar. Özellikle son iki hafta 15 saat mesai (iki işte birden) bir de üniversitede hocanın bıraktığı iki dersin yaz okulunu almaya çalışıyorum.

Şu an o bilgisayarı istiyor olabilirsin ama aldıktan sonraki 1-2 ayda soğuyacaksın.
Emin olun ben soğumam çünkü 2 yıldır hayalini yaptım

Ona alırlar, senden geçti çünkü. Ben de evin en küçüğüyüm ama ekonomik olarak zor dönemlere denk geldim. Ailemle aram iyi, aldığım şeyleri pederin dükkanında çalışarak alıyorum ama bazen çok zorluyorlar. Özellikle son iki hafta 15 saat mesai (iki işte birden) bir de üniversitede hocanın bıraktığı iki dersin yaz okulunu almaya çalışıyorum.

Hocam şimdi böyle yapıyorlar ama bunun ilerisi var.

Ben 2013'ten beri istedim. O zamanlar Skyrim Crysis gibi oyunları hayal ederdim. Ancak hiçbir şey uzaktan göründüğü kadar güzel değil.

Yine de bir konuda hak veriyorum sana. "Çalış da al" lafı bana çok yanlış geliyor.

Emin olun ben soğumam çünkü 2 yıldır hayalini yaptım

Hocam şimdi böyle yapıyorlar ama bunun ilerisi var.
İleride çok bir şey olmaz, ekonomik bağımsızlığını kazandıktan sonra çok bir şey diyemiyorlar. Sen okumana, güzel bir meslek sahibi olmana bak. Sonra karşılığını verirsin.

Geri
Yukarı