Ailem her şeyi kısıtlıyor

En iyi çözüm her zaman konuşmaktan geçer onlara kendini açıkla kalbini onlara aç fazla çocuksu davranma sana baktıklarında olgun bir insan görsünler empati yapmayı unutma onlar senin ailen ne kadar büyük olursan ol onların gözünde bebeksin :)

Her insan 18 yaşına girdiği anda evden ayrılıp çalışıp başka bir ev tutacak diye bir şey yok. Arkadaş aile evinde okul okuyor olabilir.

Hem okuyup hem de çalışabilir yaz ayları, şahsen ben öyle yapıyorum.

Huzursuz bir aile ortamında büyüdüm. Keşke derdimiz balık olsaydı. Doğan artık büyüdü. Ne maddi olarak ne de başka bir şey beni hayatımda kimse üzemez. Kimse canımı sıkamaz. Üzgünüm maddi hayatını kazanana kadar sabretmen gerek.

Hem okuyup hem de çalışabilir yaz ayları, şahsen ben öyle yapıyorum.
Doğru söylüyorsunuz fakat her insan aynı değil, ben mesela yaz ayları bir işe girsem okulla alakam kesilir, 3 ay boyunca yorgunluktan ders çalışamam. Siz hem işi hem okulu aynı anda idare edebiliyorken, başkası idare edemiyor olabilir.

Herzaman zaten inat etmeme rağmen tartışma çıkarmama rağmen gene aynı gene aynı anlamıyorum zaten ticari zekam çok iyi ticaretten çok iyi anlarım yapıyorumda ama gene aynı bir sonuç yok eski kafa değişmiyor sanırım

"100 bin TL kazan" gibi bir öneride bulunduğunuza göre siz daha önceden bu olayı deneyimlemişsiniz ve 100 bin tl maaş almaya başlamışsınız anlamına gelir. Maaşınızı neden söylemek istemediğinizi de anlayamadım.
100 bin Tl kazanmamış olsam da, 100 bin liranın yüzde 10'undan biraz daha fazla para kazanıyorum diyelim.

Yeni konular

Geri
Yukarı