Ailem savaş oyunlarına karşı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Teknolojik112

Hectopat
Daha fazla  
Ailem tüm savaş oyunlarına karşı. Minecraft bile yasak. Artık 15 yaşına gireceğim hala çocuk oyunları oynamamı söylüyorlar. Konuşmayı denedim ama olmuyor. Var mı daha iyi tavsiyeniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ailem tüm savaş oyunlarına karşı. Minecraft bile yasak. Artık 15 yaşına gireceğim hala çocuk oyunları oynamamı söylüyorlar. Konuşmayı denedim ama olmuyor. Var mı daha iyi tavsiyeniz?

Oynama kardeşim. Git derslerine çalış ben çalışmadığıma çok pişmanım.

Gizlice oynayın, olmazsa babanızla veya abinizle vs. konuşun onlar anlar halinizden.

15 yaşında da çocuk oyunu oynatan bir ailenin akıl sağlığından şüphe duyuyorum. Ben ilk savaş oyununu 9 yaşında oynadım. Düzgünce izah et. "Ben artık küçük değilim. Yaşıtlarım oynuyor, ben neden oynayamıyorum? Benim neyim eksik?" tarzı şeyler söyle. Onlara oyunların kötü etkisinin olmadığını söyle.

Oynama kardeşim. Git derslerine çalış ben çalışmadığıma çok pişmanım.

Benim hayatım hiçbir zaman ders çalışmak üzerine kurulmadı hocam ki öyle çok yetenekli de değilim çünkü zaten bir iş imkanım var hem de çok daha iyi bir iş imkanı, yine de tavsiyeniz için sağ olun.

Hocam merakımdan soruyorum çocuk oyunu derken ne oynamanıza izin veriyorlar mesela?

15 yaşında da çocuk oyunu oynatan bir ailenin akıl sağlığından şüphe duyuyorum. Ben ilk savaş oyununu 9 yaşında oynadım. Düzgünce izah et. "ben artık küçük değilim. Yaşıtlarım oynuyor, ben neden oynayamıyorum? Benim neyim eksik?" tarzı şeyler söyle. Onlara oyunların kötü etkisinin olmadığını söyle.

Deniyorum hocam zaten ben de 5-6 yaşlarında başladım oyunlara ama saçma şeyler söylüyorlar, beynin yıkanıyor savaşa meyilli oluyor gibisinden. Daha dün ailecek +13 savaş filmi izledik ve bir şey demediler, bunu izah edince de o zaman film izlemeyi de yasaklarız diyorlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı