Ailem savaş oyunlarına karşı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
15 yaşında da çocuk oyunu oynatan bir ailenin akıl sağlığından şüphe duyuyorum. Ben ilk savaş oyununu 9 yaşında oynadım. Düzgünce izah et. "Ben artık küçük değilim. Yaşıtlarım oynuyor, ben neden oynayamıyorum? Benim neyim eksik?" tarzı şeyler söyle. Onlara oyunların kötü etkisinin olmadığını söyle.

Hiçbir işe yaramayacak ne derse desin. Nasıl bir anne babaya sahip hepimiz kestirebiliyoruz. Çoğunlukla düşünceleri geride kalmış kişiler. Yanlış anlamayın ülkemizde hepimizin anne babası böyle değil mi? İstisnalar dışında tabii.

Hocam merakımdan soruyorum çocuk oyunu derken ne oynamanıza izin veriyorlar mesela?

FIFA, PES gibi oyunlara izin var ama kısıtlı oyun oynama vaktimde bile zar zor HL filan oynuyorum. oyunskor, KralOyun gibi sitelerden oyun açıyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
FIFA, pes gibi oyunlara izin var ama kısıtlı oyun oynama vaktimde bile zar zor hl filan oynuyorum. Oyunskor, KralOyun gibi sitelerden oyun açıyorlar.

HL nedir?
Oyunskor, KralOyun çok abartmışlar. Ben de 15 yaşındayım ve en son onları 7 yaşında falan oynamıştım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ailem tüm savaş oyunlarına karşı. Minecraft bile yasak. Artık 15 yaşına gireceğim hala çocuk oyunları oynamamı söylüyorlar. Konuşmayı denedim ama olmuyor. Var mı daha iyi tavsiyeniz?
Hocam ne tür savaş oyunları, HOI4 gibi strateji oyunları mı yoksa Cod gibi oyunlar mı?

Hocam Minecraft'dan yukarı tüm oyunlar savaş oyunu olarak sayılıyor Need for Speed bile yasak o kadar yani.
Hocam alıştıra alıştıra oynasanız. Mesela savaş strateji oyunlarının en masumlarından başlayıp çıtayı yükseltmeyi denediniz mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı