Ailem tarafından vaktim çalınıyor

Hocam burada her şey size göre çok ucuz eyvallah ama, 2000 Euro maaş ile burada çok zor geçiniliyor hocam.
Polise gitsem beni yurda alırlar ama ben çok korkuyorum.
Ben sürekli Almanya gibi ülkelerdeki fiyatlara bakıyorum, 2000 Euro ile tek bir kişinin geçinmesi o kadar zor değil gibi duruyor. Hocam korkuyorsunuz fakat daha iyi bir yaşam bekliyor muhtemelen sizi.

Ben sürekli Almanya gibi ülkelerdeki fiyatlara bakıyorum, 2000 euro ile tek bir kişinin geçinmesi o kadar zor değil gibi duruyor. Hocam korkuyorsunuz fakat daha iyi bir yaşam bekliyor muhtemelen sizi.

Hocam Almanya ile Hollanda bir degil ve sana sadece aylik maksimum 100 euro luks kalmiyor.
Ve eger polise gitsem ailem sicil yer hocam.
@Rustin Cohle ayni dusunuyorum. 2000 Euro ile gecinilmiyor demis arkadas.
Hocam Amsterdam'da en kotu odalar 800 Euro yapmayin Allah askina.

Troll konu kokusu geldi tecavüz falan filan Hollanda'da devlet sahip çıkar böyle saçma şey olmaz zaten.

Hocam ben bastan anlatayim annemin olayi,
Annem 14 yasinda yigeni ile nikahlanmis ve 17 yasinda alkolik/kumarbaz Babasi'nin borclarini odemek icin baska birisi ile zorla evlendirilmis ve Hollanda'ya anne ve 4 kardes gelmisler.
Ve orada annesi kanserden vefat ediyor ve ben tecavuz sonransinda dunyaya gelmisim.
@Cebrail yalcin Türkiye'de de İstanbul'da kiralar 4 bin TL, asgari ucret 4 bin 250 lira. Madem orada gecinemiyorsun, Türkiye'ye gel 😀

Orasi'da dogru hocam.

Hocam ben bastan anlatayim annemin olayi,
Annem 14 yasinda yigeni ile nikahlanmis ve 17 yasinda alkolik/kumarbaz Babasi'nin borclarini odemek icin baska birisi ile zorla evlendirilmis ve Hollanda'ya anne ve 4 kardes gelmisler.
Ve orada annesi kanserden vefat ediyor ve ben tecavuz sonransinda dunyaya gelmisim.

Orasi'da dogru hocam.

Olay doğru ise üzüldüm fakat Hollanda'da yaşayan tanıdıklarım var 2500 euro ile adam 5 kişi geçindiriyor devlet destekli eğer ki memnun değilseniz devlete durumu anlatın bir şekilde destekçi bulun çıkın o evden.

Olay doğru ise üzüldüm fakat Hollanda'da yaşayan tanıdıklarım var 2500 euro ile adam 5 kişi geçindiriyor devlet destekli eğer ki memnun değilseniz devlete durumu anlatın bir şekilde destekçi bulun çıkın o evden.

Evet devlet destegi alabiliyorsun bu dogru.
Fakat evden cikan ogrencilere 250 aylik veriliyor iste o bayağı sıkıntı hocam odalar odenmez hale geldi.

Ne olacak sonumuz (TR icin de gecerli) hocam?

Yeni konular

Geri
Yukarı