Ailem tarafından vaktim çalınıyor

Cebrail yalcin

Hectopat
Selam Technopat uyeleri.
Sorunum aslina beni sinifta kalmama bile neden oldu. Mesela ben saat oglen 3'te okuldan geliyorum ve ben 3-4 saat kardesime bakmak zorunda kalıyorum.
Tecavuz sonucunda dunyaya geldigim icin annem bana kanibozuk kelimesini kullaniyor ve ne yapacagimi bilmiyorum.
Yorumlariniz icin simdiden sağ olun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam Technopat uyeleri.
Sorunum aslina beni sinifta kalmama bile neden oldu. Mesela ben saat oglen 3'te okuldan geliyorum ve ben 3-4 saat kardesime bakmak zorunda kalıyorum.
Tecavuz sonucunda dunyaya geldigim icin annem bana kanibozuk kelimesini kullaniyor ve ne yapacagimi bilmiyorum.
Derslerini çalışıp üniversite kazan ve kurtul.

Selam Technopat uyeleri.
TeknoSeyir hocam dogrulari tukuruyor. Gecmis olsun.

Nerede yaşıyorsunuz? Eğer 18 yaşından küçük iseniz kanıtlı bir şekilde hakaret ettiğini ve ders çalışmana engel olduğunu polislere gösterirsen belki seni yurda alırlar.

Hocam isterseniz yer değiştirebiliriz (!). Mükemmel bir yerde yaşıyorsunuz orada hak var, adalet var, nizam var. Hakkını illaki alırsın.

Hocam burada her şey size gore cok ucuz eyvallah ama, 2000 Euro maas ile burada cok zor geciliniliyor hocam.
Polise gitsem beni yurda alirlar ama ben cok korkuyorum.

Geri
Yukarı