Aileme Bir Şey Aldırmak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Unconscionable

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 7. sınıfa geçtim. 96.75 not ortalamasıyla 6. sınıfı bitirdim. Ailemden xbox 360 istedim.
Xbox 360e Yeni Nesil 500 Gb+jtag+80 Oyun+2 Kol+hdmi 21686903 - n11.com
Ailem ne gerek var, derslerini etkiler, ''buna para mı verilir'' dedi. Kendilerine yazları ve tatilde oynayacağıma söz verdim. Yine de almadılar. Şu anda bana verilen 600 tl bir para var. İstediğini al dediler ama aldırmıyorlar :D Şu anda telefon bozuk ve 2 aydır tamirde, laptop var ve Mario oynamak bile ölüm :D

Ne önerirsiniz?

Not: Liseyi yatılı düşünüyorum ve bu son 2 senemi doyasıya yaşayayım diyorum...

Son düzenleyen: Moderatör:
Ailen bence haklı ama yine de istediğini alıp belirli saatler içinde zaman geçirebilirsin diye düşünüyorum.

O not ortalamasına en sağlam bilgisayarı Alsan bile senin başarını değiştirmez. Ben 7. Sınıfta 100 gelen bir sınavımı hatırlamıyorum. O dediğin konsol çipli, yani orijinal oyun çalıştırmaz. Fakat 80 tane oyun yüklü geliyor içinde. GTA v , watch doğa gibi oyunlar. Bence makul fiyat. Telefon oyun ihtiyacını gidermek. Belki tablet giderir. Bilgisayar almaya çalış fakat Xbox istediğini sürekli ailene tekrarla.

Haksızlar demiyorum, belli yasaklarda koysunlar ama cidden almak istiyorum. Çünkü laptopta oyun olmayınca boş boş web sitesi açıp kapıyorum. O dereceye geldim.

O not ortalamasına en sağlam bilgisayarı Alsan bile senin başarını değiştirmez. Ben 7. Sınıfta 100 gelen bir sınavımı hatırlamıyorum. O dediğin konsol çipli, yani orijinal oyun çalıştırmaz. Fakat 80 tane oyun yüklü geliyor içinde. GTA v , watch doğa gibi oyunlar. Bence makul fiyat. Telefon oyun ihtiyacını gidermek. Belki tablet giderir. Bilgisayar almaya çalış fakat Xbox istediğini sürekli ailene tekrarla.

Aslında ben 2 yıldır ps3 istiyorum, bu yaz xbox alayım dedim ama nafile :(

İkna kabiliyetine kalmış bir şey, eğer yoksa böyle bir yeteneğin araya aracı sok :).

Onlara etkilemiyeceğini kanıtlamalısın. Nasıl yapacaksın bilmiyorum.

Bende de laptop var, haklısın. Bir zaman sonra o hale geliyor. Ps3'e 3 yıl daha oyun çıkarılacak, fakat oyun kalitesi iyi mi olur bilinmez. Xbox iyidir.

İkna kabiliyetine kalmış bir şey, eğer yoksa böyle bir yeteneğin araya aracı sok :).

Aracı olarak kimse yok çünkü anneannemle kalıyorum ve ailem şu anda yurt dışında...

Çok bir şey de isteyen bir kişi değilim, bir kola isterim 2 günde bir o kadar :D Kendim bakkala çırak gireyim diyorum ve oku diyorlar. Haberleri duymuyor musun falan :D

Daha küçüksün dediğini yaparlar merak etme. Seni üzmek istemez ailen.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı