Aileme Bir Şey Aldırmak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ailen yurt dışındaysa duygu sömürüsü yap, sizi özlüyorum, belki Xbox alırsanız geçer falan de, ne bileyim :)

Çözümü yok mu bunun kaç aydır çözüm arıyorum... Notlarım düşük olsa hak vericem de :(

Zaten üzülmeme annem hiç dayanamıyor. Ama hani üzerine gidip duygu sömürüsü yaparsam yurt dışında üzülecek, bu sefer ben üzülücem :D

O not ortalamasına en sağlam bilgisayarı Alsan bile senin başarını değiştirmez. Ben 7. Sınıfta 100 gelen bir sınavımı hatırlamıyorum. O dediğin konsol çipli, yani orijinal oyun çalıştırmaz. Fakat 80 tane oyun yüklü geliyor içinde. GTA v , watch doğa gibi oyunlar. Bence makul fiyat. Telefon oyun ihtiyacını gidermek. Belki tablet giderir. Bilgisayar almaya çalış fakat Xbox istediğini sürekli ailene tekrarla.
Benim de ortalamalarım çok yüksekti. Halbuki evde konsol yok. Pc desen pes 13 kasıyor . Ama benim teog puanım 427 geldi. çok fazla çalışmama rağmen. Yani anlıyacağın kendini konsola da kaptırırsa bir hayli notları düşer.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gider de yapabilirsin, " çalışmıyom lan derslerine artık ne işime yarayacak " belki işe yarar.

Benim de ortalamalarım çok yüksekti. Halbuki evde konsol yok. Pc desen pes 13 kasıyor . Ama benim teog puanım 427 geldi. çok fazla çalışmama rağmen. Yani anlıyacağın kendini konsola da kaptırırsa bir hayli notları düşer.

Haklısın ama kendime sınır koyabiliyorum, koyamasam bile aileme elimden alın diyorum :)

Gider de yapabilirsin, " çalışmıyom lan derslerine artık ne işime yarayacak " belki işe yarar.

Güzel fikir :D [dayak yemek için]

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya benimde not ortalamam düşüktü arkadaşlar. Zamanında yalvardım PC alırsanız notlarım yükselicek diye. Sonuç yine aynı. Ama ben aldırmayı başardım. :D

benim de ortalamalarım çok yüksekti. Halbuki evde konsol yok. Pc desen pes 13 kasıyor . ama benim teog puanım 427 geldi. çok fazla çalışmama rağmen. yani anlıyacağın kendini konsola da kaptırırsa bir hayli notları düşer
Ben de sbsye çalışmıştım biraz. Yine gayret gösterdim, evde teknolojik bir TV vardı, bir de iPhone 3 gs :) puanım 321.499 gibi bir şey geldi :)

Bazen sadece pusat57 olmak istersin :D

Yani bana laptop 3. sınıfta alınmıştı... Derslerim aksine yükselmişti... Arkadaşlar kesin çözümü yok mu? Büyü yapabilen arkadaşar varsa aranızda gelsin pm atsın :D

Ya benimde not ortalamam düşüktü arkadaşlar. Zamanında yalvardım PC alırsanız notlarım yükselicek diye. Sonuç yine aynı. Ama ben aldırmayı başardım. :D
benim not ortalamam yüksekti. istedim evde varken yenisini napıcaksın dediler. bir umut teog yüksek gelseydi aldırabilirdim. o da hikaye oldu :D

Benim babam ciddi birisi. Öyle bir şey söylersem sanayiye verecek diye söyleyemiyorum, ama senin ailen yurt dışında, baban bekle geliyorum oraya dese gelene kadar unutur zaten :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı