Ailemi sütün yararlı olduğuna inandıramıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

himen550

Attopat
Daha fazla  
Süt merakım var ve süt içmeyi seven biriyim.

Yılan sütü dahi olsa içecek bir mideye sahibim.
TV'de ticaret için sütün fazlası zararlı yerine, süt zararlı reklamı yapan paylanço, paralı trol doktorlar dolup taşıyor.
Basit bir konuyu büyütme amacım aynı evi paylaşıyor olmamiz.
Süt yararlı olduğunu ispatlamamin bir yolu var mı?
Sizin de böyle takıntılı olduğunuz konulara açığım.
Bir tek ben olamam sanırım.

Sütün yararlı olmadığını söyliyenler neresinden uyduruyor anlamıyorum süt gerçekten yararlı bir besindir. Kaliteli protein sağlar ve kemik gelişimine yardımcı olur ek olarakda kalp sağlığınada iyi gelir. Kanser konusunda kesin bir tanı yok sütle ilgili sadece böyle bir iddia var.

Ondan uzak duralım bundan uzak duralım, aç mı kalalım?

Hocam bana kalırsa böyle olmasının sebebi insanları etten, süt yani hayvan ürünlerinden uzaklaştırmak. Çünkü baktılar hayvanlar tükeniyor, insanları akılları sıra vegan, vejetaryen yapacaklar, kendileri her gün et restoranlarında olacak. Aslında bir dönem vegan olmamız gerekecek ileriki yıllarda. Çünkü gerçekten tükeniyor ve dikkatli olmalıyız. Ama insanlara bunu zararlı, kanser yapıyor öldürüyor diye açıklamak büyük aptallıktır. Sanki 1000 sene önce badem sütü vardı da atalarımız veganmış gibi konuşuyorlar. Onlara nasıl bir şey olmadıysa bize de olmaz.

Süt merakım var ve süt içmeyi seven biriyim.

Yılan sütü dahi olsa içecek bir mideye sahibim.
TV'de ticaret için sütün fazlası zararlı yerine, süt zararlı reklamı yapan paylanço, paralı trol doktorlar dolup taşıyor.
Basit bir konuyu büyütme amacım aynı evi paylaşıyor olmamiz.
Süt yararlı olduğunu ispatlamamin bir yolu var mı?
Sizin de böyle takıntılı olduğunuz konulara açığım.
Bir tek ben olamam sanırım.
Mağaradan çıkın kral.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı