Ailemin teknoloji cahili olması

Olay bu.

Ilk olarak odamı her 2dk içinde bir kontril ediyorlar.
Zaten hep windows güncellemeso gelmiyor. Bazen java, bazen Intel, bazen Nvidia, bazen Windows, bazen OEM.
Kapatmak pek tercihim deil güncellik iyidir.

Ya bana ahkam kesmeden önce öğretmeyi denedi mi diye bir düşün bu 1. Kaç defa yanıma çağırıp anlattım yok dinleyen.
Tomarla paranın bir miktar payı bende de var bu 2.
Eğer bir insan güncellemeden PC bozulur diyorsa o teknoloji cajilidir.
Teknoloji cahili teknoloji bilgisi az olan demek, yani olay ne? Bu da 3.
Neyse iyi geceler...
Yazık kafana başka diyecek birşey yok

Ben geçende annemim Zoom hesabını açacaktım. Babamın telefonuna da kayıtlı annemim e-postası. Bu sefer bana "Sen niye annenin hesabını kullanıyorsun?" dedi. Geçende Windows lisansı alacağım zaman bile zar zor ikna ettim.

Ben küçükken annemin masaüstü Bug'a girmiş dosyaları görünmüyordu. Ben de " sağ tık yenile" yapıyordum masaüstünde. Sen ne b. K yedin bu bilgisayara yenile yaparak beni oyalıyorsun diye tokat yemiştim :D birkaç kez yenile yapınca düzeldi. Bu sefer de neden söylemiyorsun öyle düzeldiğini diye azarlanmıştım. Üzülme sen de.

Hocam her ne kadar anlamasalarda sen bu bilgisayari kendin almadin ve onlarda endişeleniyor normal olarak daha benim 0destekle kendi aldığım PC'yi tasimama zor izin veriyorlar bir yerine bir şey olur diyerek. Anlayisla karsilamak lazim bence tabii ki de çok can sıkıcı bir durum.

Geri
Yukarı