Ailemle kavga ettim

Okurken ben sinirlendim Allah yardımcın olsun.
20 bine girersem telefon alacaktı. 20 bine girdim, telefonu almıyor. Şimdi ben ne yapmalıyım?

Vur tokadı bir tane gelsin aklı başına.

Bende 15 yaşındayım ve ailemle hiçbir sorunum yok Allah'a şükür. Ama sana önerebileceğim şeyler var. Diğer arkadaşların da dediği gibi yazın iş ara çalış kendi paranı kazan zamanı gelince ayrı eve çıkarsın. Bu zamanla olur ama sana alternatif bir çözüm sunayım. Onlardan ayrık yaşa, sofrada yokmuşsun gibi davran, dediklerine kısmı cevaplar ver, sana yapılan haksızlıkları unutma ama içinde de büyütme, yavaş yavaş yokluğunu hissettir. Zaten kardeşin her şeyi isteyince anne babasıyla daha az konuşacak asosyalleşecek diye düşünüyorum. Bu da aileni tam tersi davranmaya yöneltir. Bu dediğimi depresyonda olmakla pek farkı yok biliyorum ama arkadaşın da dediği gibi, kendini paralarsan kendilerini haklı hissediyorlar. Arkadaşlarınla çık gez dolaş eve geç gel büyüdüm artık ben de. Anladın sen beni.

Hocam bu genelde herkeste böyle küçükler hep seviliyor evin küçüğüğüm her dediğim yapılıyor

Hocam evin en küçüğü benim fakat çok az şey alınıyor. Kendi paramda yok abimi ablamı falan izliyorum öyle. Babamın 5 senelik telefonunu kullanıyorum şu an (2. el) abimin bilgisayarını kullanıyorum 3 senedir kullandığı (2.el)tabletim falan onlar 2.el zaten. İşte böyle yaşım küçük olduğundan bir şey de yapamıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…