Aileniz bilgisayar oynamanıza karışıyor mu?

Günde kaç saat oyun oynuyorsunuz ve aileniz bu duruma nasıl yaklaşıyor?

• 2 Saat

Oy: 23 15,8%
  • 4 Saat

Oy: 30 20,5%
  • 6 Saat

Oy: 22 15,1%
  • 8 Saat

Oy: 24 16,4%
  • 10+ Saat

Oy: 47 32,2%

• Oy verenlerin toplamı
    146
Eskiden karışıyorlardı ama bende öyle bir inat vardır ki artık söz geçiremeyeceklerini anladılar karışmıyorlar.

Hocam taktik verir misiniz ya?
Ben,senin muhtemelen nacizane sayabileceğin bir abinimdir yaş olarak. Bana sorarsan geleceğe dair hayat şartları git gide ülkemizde çok zorlaşıyor. Bazen üni mezunu olsan da,işsizlik tamamen ilkokulu mezun,fabrika sahibi bu tarz egoistlerin eline bağlı kalıyor. Sen de 'ben okudum' bu mu karşılığı diyebilirsin. Maalesef ki,hayatın tokatı ağırdır. Bir nokta başarı elde edene kadar. 2-3 saatten fazlasını geçme. Zaten elini kazancını alınca gün gelir düzelir bir çok şey. Banada laf ederlerdi,26 yaşıma gelince artık bıraktılar git gide. Bana sorarsan derslerine çalış ve en iyi mesleği elde edene dek sesini çıkartma. VE ailen bil ki : İyiliğin için istiyor. Kötüleme hiç aklında. Hakkında hayırlısı olsun. Ve arkadaşlarına uyma,ben liseye geçtiğim gün. Geçmişe dair bir dostum kalmadı. Varsa yoksa kendi bacağına tutun,geç koyunu da.

Hocam karadenizliyim. Bu konu yüzünden babamla bayağı kavga ettim ve birkaç ay konuşmadım. Sonra baktım artık karışmıyor.

Hocam sakıncası yoksa yaşınız kaç kavga ettiğinize göre yaşınız büyük gibi duruyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı