Ailevi sıkıntılar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Valla kardeş şöyle deyim her konunda farklı yaş yazmışsın. Sonlara doğru böyle kamera konusu gibi şüphelenmiş gibi konular açmışsın. İşin özü eğer gerçeksen devlete şikayet et hakkını ara o evden çık. Değilsen de bu kadar milletin hakkına girdiniği bil. Şahsen inandık diyelim, buradan bizim yazmamızla bu olay olmaz. Tek yapabileceğin devlete gitmek. Başka yolu yok.

Umarım gerçektir de o kadar insan sana sövmemiş olur.

İyi günler. Öncelikle lise 3 öğrencisiyim, annem ve babam 7-8 ay önce annemin kısmen babamı aldatması sebebiyle ayrıldılar. Babam memleketine gitti ben de eğitimim için olduğum şehirde kaldım. Annem bana köpekmişim gibi davranıyor para falan asla ve asla vermiyor okula gidiyorum arkadaşlarımdan aldığım 3 lirayla iki su alıyorum öğle arası da sınıfta aç bir şekilde oturuyorum, annemin aylık 12K maaşı var maddi durumda sıkıntısı yok. Babam da aynı şekilde 11-12K kazanıyor aylık. Lakin ikisi de bana bakmıyor, annemle aynı evde yaşamama rağmen 3 aydır konuşmuyorum, haftada 3 kez duş alma iznim var 10 dakika sürem var (dün 10 dakikayı geçtiği için evin vanasından binaya gelen suyu tamamen kesti ben çıkana kadar çeşmede yıkadım saçımı), sabunu aşırı kullanmam yasak, saçımı yıkarken de el sabunu kullanıyorum mecburen. Bunlar normal mi? Kimseye bir zararım olmadı ki şu ana kadar neden bunlar başıma geliyor? Öneri ve tavsiyeleriniz nelerdir?
İlk olarak babanızla iletişime geçmeyi çalışın. İkinci olarak annenize tepkinizi gösterin. Üçüncü olarak da eğer babanız da size yardımcı olamıyorsa (benim önerim olarak) bir süre yakın bir arkadaşınızda veya yakınınızda kalın ve bir iş arayın. İşten kazanacağınız parayla da bir eve çıkabilirsiniz. Olmadı yurtlara da başvurabilirsiniz.

@shocktroop Ulan be Jager'ım benim :( Fotoğrafın yeter reis.

Aksine saçma değil, bence arkadaşın troll olmadığının göstergelerinden birisidir. Evde ne yaptığına bakıp, onun sözlerinden çıkıyor mu çıkmıyor mu tespit etmeye çalışıyordur.
Sapıklık amacıyla da kullanır. O amaçla attım zaten.

Umarım forum moderatörleri konuyu kilitler çünkü zaten işin foyası ortaya çıktı. Herif her konusunda yaş değiştiriyor daha ne kadar kanıt olmalı?

Annesi babası para vermiyor ama benden iyi sistemi var. Ölü annemden 1300TL ort. Alıyorum aylık ha. Ben aylık alıyorum herif benden zengin.Eki Görüntüle 1399527
Başın sağolsun dostum. Evet garip bir durum bilgisayar eve ait olabilir diyeceğim de birden fazla tezat da var konuda sanki. Eğer gerçekse yeterince yardımcı olduğumu düşünüyorum. Eğer sahte / insanlarla dalga geçmek amaçlı bir konu ise de Allah dalga geçtiği tarz konuların beterini yaşatmasın ıslah etsin derim sadece.

Annesi babası para vermiyor ama benden iyi sistemi var. Ölü annemden 1300TL ort. Alıyorum aylık ha. Ben aylık alıyorum herif benden zengin.Eki Görüntüle 1399527
Allah rahmet eylesin hocam :(
İyi günler. Öncelikle lise 3 öğrencisiyim, annem ve babam 7-8 ay önce annemin kısmen babamı aldatması sebebiyle ayrıldılar. Babam memleketine gitti ben de eğitimim için olduğum şehirde kaldım. Annem bana köpekmişim gibi davranıyor para falan asla ve asla vermiyor okula gidiyorum arkadaşlarımdan aldığım 3 lirayla iki su alıyorum öğle arası da sınıfta aç bir şekilde oturuyorum, annemin aylık 12K maaşı var maddi durumda sıkıntısı yok. Babam da aynı şekilde 11-12K kazanıyor aylık. Lakin ikisi de bana bakmıyor, annemle aynı evde yaşamama rağmen 3 aydır konuşmuyorum, haftada 3 kez duş alma iznim var 10 dakika sürem var (dün 10 dakikayı geçtiği için evin vanasından binaya gelen suyu tamamen kesti ben çıkana kadar çeşmede yıkadım saçımı), sabunu aşırı kullanmam yasak, saçımı yıkarken de el sabunu kullanıyorum mecburen. Bunlar normal mi? Kimseye bir zararım olmadı ki şu ana kadar neden bunlar başıma geliyor? Öneri ve tavsiyeleriniz nelerdir?
Sizin adınıza ben üzüldüm hocam :( Bende derdim var diyordum.
@Babaci hocamın da dediği gibi annenizi ve babanızı şikayet edebilirsiniz.

Bi' arkadaşım var. Babası borç verdiği adam verdiği borcu geri ödemeyince adamı pazar yerinde görüyor ve evden silah alıp adamın birini öldürüp birini yaralıyor. Planlı öldürmeden dolayı 24 yıl(yanlış hatırlamıyorsam), annesi 8 yıl bekliyor ve hayır gelmeyeceğini anlayınca birisiyle evleniyor. Arkadaş bu tarz şeylere karşı olduğu için bi' tanıdığından ucuza ev kiralıyor, yağ fabrikasında işe giriyor. 18 yaşında her ay kenara altın atıyor, kirasını ödüyor geçiniyor. En kötü bunu yapabilirsiniz diyecektim ancak konu troll diyorlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı