Ailevi sıkıntılar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Vallahi bu kadar iyi bahane üretebiliyor ise ayakta alkışlarım onca insanı kandırdı diye. Ben olumlu düşünmek istedim zaten bu forumda gerçek yaşını yazan çok az insan var.

Hocam bu forumda ne troller gördüm ayakta uyutan bu da sanırım onlardan biri. :(

Bu konun eğer doğruysa 2 yıldır sorun yaşıyorsun demi?

Bu konun eğer doğruysa 2 yıldır sorun yaşıyorsun değil mi?

Annesinin kendi evini gözetlemesi saçma olmaz mı?

Valla bu kadar iyi bahane üretebiliyor ise ayakta alkışlarım onca insanı kandırdı diye. Ben olumlu düşünmek istedim zaten bu forumda gerçek yaşını yazan çok az insan var.
Her konuda farklı yaşı konudan kimlik tespiti yapılmasın diye veriyor olabilir. Ama 5700XT ile mining yapılır mı diye soran bir kişinin tüm maddi ihtiyaçlarını arkadaşının babasının karşılaması garibime gitmedi de değil.

Annesi babası para vermiyor ama benden iyi sistemi var. Ölü annemden 1300TL ort. Alıyorum aylık ha. Ben aylık alıyorum herif benden zengin.
Screenshot_2022-05-25-22-06-57-585_com.technopat.net.jpg

Hocam bu forumda ne troller gördüm ayakta uyutan bu da sanırım onlardan biri. :(
Harbi fena patlarım trollse konu.
Tabii dediğiniz gibi de olabilir çünkü bazı kişiler insanların duygularıyla oynayarak eğlenmeyi de seviyor, bilemeyiz mesela benim de kafama şu soru takılmıştı ama üstelemek istemedim. Annesi madem duşta kullandığı şampuana kadar hesap ediyor evde neden mining yapmasına izin veriyor? Hatta neden bilgisayarı var? Sorgulanacak çok şey var da iyi niyetimizden dolayı sorgulamak istemiyoruz.

Bomboş trol konular. Okuyunca anlaşılıyor, anam 13k, babam 13k maaş alıyor annemle yaşıyorum okul için buradayım anam bana bakmıyor, 3 aydır aynı evde küsüz. Babamda bana bakmıyor babamla gitmedim. Bu bebeler tiner mi çekiyor yoksa Japon mu bu nasıl kafadır. Bu foruma TC kimlik uygulaması gelmeli şu 15 yaş grubunu imha etmemiz lazım.

Hocam öncelikle böyle bir konunun şahsen forumda bulunması bana yanlış geliyor. Bu tarz aşırı ciddi şeylerin konusu zaten açılmadan yasal yollarla halledilebilir diye düşünüyorum, o yüzden troll olduğu kanaatindeyim. Annemin arkası sağlam demişsin, arkasında emniyet müdürü mü var veya karakol amiri mi var? Cimer ve diğer birimler ne diye duruyor niye başvurmadın? Madem bu kadar kısıtlısın, internet erişimin nasıl var? Bunu sormamın sebebi o kadar aşırı kısıtlamaya rağmen sana interneti kullanabileceğin bir aygıt ve interneti sağlamakta kötü bir şey görmemişler. Neyse daha bir sürü şey var söylenecek fakat ben konunun troll olduğuna inanıyorum. Herkese de iyi forumlar diliyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı