Nasıl osu! oynayışı geliştirilir?

Bir gelişme var mı? Ağustos'ta bende böyle oynuyordum. Jump training mapleri var onlara çalışabilirsin. Ranked mapler oynamaya sakın kalkışma, istiyorsan oynayabilirsin ama bir gelişme katedebileceğini düşünüyorsan.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Map linkini atabilir misiniz acaba? Bir de ben Eylül ortasında başladım 5-5,5* oynuyorum şuanda iyi midir sizce?

Bir gelişme var mı? Ağustos'ta bende böyle oynuyordum. Jump training mapleri var onlara çalışabilirsin. Ranked mapler oynamaya sakın kalkışma, istiyorsan oynayabilirsin ama bir gelişme katedebileceğini düşünüyorsan.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Donuyor.

Ya da bir hata mı yapıyorum?
Eski olduğunun farkındayım.
Slider'ları gözünüzle takip ediyorsunuz. İçinde durmaya çalışıyorsunuz. Hızını zaten rahatça anlarsınız. Sonrasında sonuna doğru yol boyunca götürün. Direksiyona yapışan kadın sürücüler gibi kendinizi şartlamayın.
Alışınca da hızlanmaya çalışıyorsunuz, erkenden gittiğiniz için combo gidiyor. Bu da seviyeniz için uygun olmayan bir map demek.

Donuyor.

Eski olduğunun farkındayım.
Slider'ları gözünüzle takip ediyorsunuz. İçinde durmaya çalışıyorsunuz. Hızını zaten rahatça anlarsınız. Sonrasında sonuna doğru yol boyunca götürün. Direksiyona yapışan kadın sürücüler gibi kendinizi şartlamayın.
Alışınca da hızlanmaya çalışıyorsunuz, erkenden gittiğiniz için combo gidiyor. Bu da seviyeniz için uygun olmayan bir map demek.

Evet, o zamanlar bunun farkında değildim. Şu an neredeyse 5 star rating map yapabilecek düzeydeyim. Jump training oynuyorum çoğunlukla.

@Vavien.

Şu anda böyle oynuyorum. Çok basit yerlerde hata yapıyorum yine. Xbox Game Bar kaynaklı droplar çok fazla videoda. Kusturma bakma.

Son düzenleme:
Sisteminiz mi kötü? Sorun program ise genel olarak başka program kullanmanızı tavsiye ederim.
Osu! uzmanı falan değilim. Uzun süredir oynamıyorum. Herhalde ben de 5 star civarında falandım. O zaman çok daha az oynayan olduğu için Türkiye'de fena sıralamam yoktu.

Sisteminiz mi kötü? Sorun program ise genel olarak başka program kullanmanızı tavsiye ederim.
osu! Uzmanı falan değilim. Uzun süredir oynamıyorum. Herhalde ben de 5 star civarında falandım. O zaman çok daha az oynayan olduğu için Türkiye'de fena sıralamam yoktu.

Şu anda Türkiye sıralamasına bakmak için supporter olmak gerekiyor. Sistemim kötü sayılır fakat osu açıkken de kasacak kadar kötü değil. Game bar kaynaklı bir sorun.

Arkadaşımın profiline bakınca görebiliyorum ama. Ben oynamadığım için sıralamam yok. Ama en yüksek global var. Yanlış hatırlamıyorsam Türkiye'de 400-500 falandım.

1699643742321.png
1699643783455.png

Geri
Yukarı