Air fiber hız testi

KenLix

Hectopat
Makaleler
1
Evet arkadaşlar normalde İstanbul'da oturuyorum ve 100 Mbps internet kullanıyorum, bugün Lüleburgaz'da köyde interenete hız testi yaptığımda akıl almaz bir sonuçla karşılaştım İstanbul'un çoğunda bu değerleri alacak altyapı bile olmazken Air fiber ile bu değer alınması bayağı ilginç geldi bana.

int hız 2.PNG

Evet arkadaşlar normalde İstanbul'da oturuyorum ve 100 Mbps internet kullanıyorum, bugün Lüleburgaz'da köyde interenete hız testi yaptığımda akıl almaz bir sonuçla karşılaştım İstanbul'un çoğunda bu değerleri alacak altyapı bile olmazken Air fiber ile bu değer alınması bayağı ilginç geldi bana.

Eki Görüntüle 1749026
AirFiber'in bir dezavantajı varsa o da hava şartlarında kırılgan hale geliyor oluşu. Kaç lira ödüyorsunuz sorması ayıp olmazsa? Bir de paketiniz nedir?

AirFiber'in bir dezavantajı varsa o da hava şartlarında kırılgan hale geliyor oluşu. Kaç lira ödüyorsunuz sorması ayıp olmazsa? Bir de paketiniz nedir?

Evet dün mesela fırtına vardı ve internet stabilitesi bozulmuştu. İnterneti İstanbul'dayken donduruyorum köye gelince tekrar açıyorum o yüzden şu an ödediğim rakam bayağı biraz 1 sene önce falan anlaşma yapmıştım. İşin garip tarafıda normalde hep 12-13 Mbps alıyordum çünkü paketim o kadar sunuyor ama bu sene bu şekilde ben de anlamadım :D.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet dün mesela fırtına vardı ve internet stabilitesi bozulmuştu. İnterneti istanbuldayken donduruyorum köye gelince tekrar açıyorum o yüzden şuan ödediğim rakam baya bir az 2 sene önce falan falan anlaşma yapmıştım. İşin garip tarafıda normalde hep 12-13 mbps alıyordum çünkü paketim o kadar sunuyor ama bu sene bu şekilde bende anlamadım :D.
Sorgulamayın hiç. Kullanın gitsin. Pingi de hiç fena değil gerçekten. Köylere AirFiber çekebildiklerini bilmiyordum hiç.

Sorgulamayın hiç. Kullanın gitsin. Pingi de hiç fena değil gerçekten. Köylere AirFiber çekebildiklerini bilmiyordum hiç.

Evet buraya ilk geldiğimde ya TTNET ADSL bağlatacaktım ya da bu airfiber ve sundukları hızlar hemen hemen aynıydı ama TTNET daha pahalıydı o yüzden airfiber tercihinde bulundum.

Evet buraya ilk geldiğimde ya TTNET ADSL bağlatacaktım ya da bu airfiber ve sundukları hızlar hemen hemen aynıydı ama TTNET daha pahalıydı o yüzden airfiber tercihinde bulundum.
Zamanında iyi seçim yapmışsınız. Şu anda da gayet güzel hız alıyorsunuz. Valla ben dalgalı bir VDSL bağlantısı almaktansa AirFiber'i tercih ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı