AirPods 2 hala alınır mı?

The Virtuoso

Hectopat
Merhaba,

AirPods 2 hala alınır mı diye merak ediyorum. Demek istediğim yarın öbür gün iOS 17 ya da 18 geldiğinde cihazı eskitip yeni sürüme uyumsuz hale getirmezler değil mi?

Uyumsuz hale getireceklerini düşünmüyorum. Fiyatı kadar kalite vermiyor ancak Apple ekosistemi kullanıyorsanız kullanın derim. Daha yeni AirPods 2. Nesilden Pro 2. nesile geçiş yaptım, kullanılabilir bir kulaklık. Ancak sadece iphoneniz varsa başka Apple ürünü kullanmıyorsanız tavsiye etmiyorum.

Uyumsuz hale getireceklerini düşünmüyorum. Fiyatı kadar kalite vermiyor ancak Apple ekosistemi kullanıyorsanız kullanın derim. Daha yeni AirPods 2. Nesilden Pro 2. nesile geçiş yaptım, kullanılabilir bir kulaklık. Ancak sadece iphoneniz varsa başka Apple ürünü kullanmıyorsanız tavsiye etmiyorum.
İphone, iPad ve Apple Watch kullanıcısıyım.

Fiyatı uygunsa alınır pahalı ise alınmaz ben 2 sene önce aldım hala kullanıyorum.
2500 TL şu anda…

Merhaba,

AirPods 2 hala alınır mı diye merak ediyorum. Demek istediğim yarın öbür gün iOS 17 ya da 18 geldiğinde cihazı eskitip yeni sürüme uyumsuz hale getirmezler değil mi?
Sanmıyorum, bence hala alınır.

Teşekkür ederim öneri için. Ama apple ekosisteminden devam etmek istiyorum.
Bu kulaklık iphone için uyumlu forumdan bir arkadaş bu kulaklığı 13 Pro ile kullanıyor. Airpods 2 kullanıcısı olarak söylüyorum 2500 TL verilmez bu kulaklığa siz bilirsiniz.

Bu kulaklık iPhone için uyumlu forumdan bir arkadaş bu kulaklığı 13 Pro ile kullanıyor. AirPods 2 kullanıcısı olarak söylüyorum 2500 TL verilmez bu kulaklığa siz bilirsiniz.

iPhone ile uyumlu olup olmaması önemli değil BT kullanan her kulaklık iPhone ile uyumlu zaten. Apple ekosistem uyumundan bahsediyoruz burada.

Çok temiz 2. el 2. nesilleri yarı fiyatına bulabilirsiniz hocam ben 1 ay kadar önce 1100TLye sattım benimkini daha 1 yıl garantisi vardı.

Geri
Yukarı