AirPods 2. nesil 3500 TL'ye değer mi?

Dyuvacan

Centipat
Arkadaşlar merhaba. iPhone 11 kullanıyorum. Yaklaşık 3500-4000 TL bütçem var ve bu fiyat bandında iPhone kullandığım için AirPods 2. nesle karar verdim. Sizce 2023 yılında hala alınır mı? Parasına değer mi? Bu zamana kadar neden almadım bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim önerim gidin Buds 2 alın. Şu an 45 dolar civarına geliyor bizim ülkede ve bu parada muazzam bir kulaklık. Evet Samsung'un kulaklığı ama kullanmanızı olumsuz etkileyecek çok da kötü bir yanı yok. iPhone kullanıp Buds 2 alan arkadaşlarım var gayet memnunlar. Ses kalitesi olarak emin olun 2. nesil AirPods'la farkları olmayacak. Hatta silikonlu olduğu için daha iyi bile olacak.

Arkadaşlar merhaba. iPhone 11 kullanıyorum. Yaklaşık 3500-4000 TL bütçem var ve bu fiyat bandında iPhone kullandığım için AirPods 2. nesle karar verdim. Sizce 2023 yılında hala alınır mı? Parasına değer mi? Bu zamana kadar neden almadım bilmiyorum.

Benim bildiğim AirPods'larda kronik hatalar olabiliyor mesela bir kulaklıktan çok diğerinden az ses gelmesi veya zamanla içindeki parçaların sallanıp ses çıkarması gibi almadan önce iyice araştırmanız lazım.

Hocam öneriniz için teşekkür ederim ama Apple Watch ve MacBook'da kullanıyorum bu yüzden tamamen Apple'dan devam etmek istiyorum.

Tamamen Apple’dan devam etmene gerek yok. ANC’si olmayan ses kalitesi de tepelere oynamayan AirPods 2 için o paralar verilmez. Ben iPhone 11 - MacBook Pro ve iPad Pro ekosistemiyle Sony WF1000-XM4 kullanıyorum aşırı memnunum. Cihazlar arası geçişi kolay olduğu gibi iPad ve iPhone için kapsamlı uygulama desteği de var. Bu cihazın rakibi ise AirPods Pro 2 diyebilirim. Amazon’a stok gelirse 4K civarından satılıyor takip edin.

Hocam öneriniz için teşekkür ederim ama Apple Watch ve MacBook'da kullanıyorum bu yüzden tamamen Apple'dan devam etmek istiyorum.

Kulaklık konusunda ekosisteme çok takılmanıza gerek olduğunu düşünmüyorum. Çok da bir farkları yok açıkçası. Aynı marka alacağım diye aynı performanstaki cihaza 2000 lira fazla vermeye gerek yok. Macbooktada tam performans çalışıyor. Bizzat bende MacBook'la kullanıyorum bahsettiğim kulaklığı.

Son düzenleme:
Apple ekosistemi kullanmıyorsanız (iMac, iPhone, iPad) AirPods alınmaz. Zamanında iPhone 12 cihaz ile birlikte kullanmış biri olarak söylüyorum overrated başka bir şey değil.(sonrasında Sennheiser TWS 3 satın aldım hala aktif olarak kullanıyorum, IPhone'da AirPods Pro'dan daha iyi çalışıyordu)Sennheiser, Anker gibi markalara yönelmenizi öneririm.

Geri
Yukarı