AirPods 2. nesil 3500 TL'ye değer mi?

Hocam arasında ne kadar fiyat farkı var bilmiyorum ama 2. nesil ve 3. nesil arasında bence aşırı fark var 3. nesil muazzam. Silikonlu kulaklıklar hiç oturmuyor kulağıma. Air pods Pro o yüzden kullanmadım hiç ama 3. nesil 10 numara benim için. Fiyat farkı çok değilse ve bütçene uygunsa göz geçirmeni öneririm.

Ben ikisinide kullandım ve Airpods pro 2 yi yeni aldım ancak bana uymadı keşke deneyip alabilseydim, iade etmek istemiyorum çünkü şeffaf modu güzel ama airpods 2 nin ses kalitesi daha iyi geliyor bana göre alınabilir ama fiyatı çok artmış sen bilirsin.

Arkadaşlar merhaba. iPhone 11 kullanıyorum. Yaklaşık 3500-4000 TL bütçem var ve bu fiyat bandında iPhone kullandığım için AirPods 2. nesle karar verdim. Sizce 2023 yılında hala alınır mı? Parasına değer mi? Bu zamana kadar neden almadım bilmiyorum.
Hocam bende sifir kapalı kutu var isterseniz ucuza veririm İstanbul daysaniz

Razer Hammerhead TWS X kullanıyorum. Silikonlu insanlar rahat ediyorum dese de ben rahatsız oluyorum. 900 TL gibi bir fiyata almıştım tabii ki de bütçenizin çok altı yine de göz atmanızda fayda olabilir

Geri
Yukarı