AirPods Pro alınır mı?

Yeni bir kulaklığa ihtiyacım olduğundan, aslında biraz da lükse kaçmaktan dolayı bir kulaklık arayışına girdim. Başta AirPods 2 alacaktım, sonradan almışken 600 daha koyar prosunu alırım dedim. 1849 TL'ye gürgençler'in web sitesinden alacağım fakat hala aklıma soru işaretleri var. Müzik dinlemeyi çok seven bağımlı birisiyim ve ses kalitesi de rahatlık da çok ön planda. Bilgisayarda Logitech G PRO X Wireless telefonda kulak üstü olarak Beats Studio 3 Wireless kullanıyorum ama kablosuz kulak içi kulaklığım yok. Bu iki güzel kulaklıktan AirPods Pro'ya geçtiğimde performans kaybı yaşar mıyım bilemedim, deneyimleyebileceğim bir yer de yok o yüzden emin olamadım... Ayrıca Apple ekosisteminden çıkmak istemediğim için başka marka bakmayacağım, tek sorum diğer iki kulaklığımdan sonra bu kulaklığın performansı vay canına mı dedirtir yoksa buna mı 1850 verdim ben dedirtir?

Müzik kalitesine çok fazla önem veriyorsanız, en iyileri bile olsa tam kablosuz kulaklıklar sizin beklentilerinizi pek karşılamayacaktır.

Geri
Yukarı