Airpods Pro silikonları çıkarılarak da kullanılabilir mi?

Ivar Lothbrok

Hectopat
Daha fazla  
Airpods Pro alacağım ama silikonları ya olmazsa diye korkuyorum. Silikonları çıkardığımda da kulağıma Airpods 3 gibi olur mu?

Airpods Pro alacağım ama silikonları ya olmazsa diye korkuyorum. Silikonları çıkardığımda da kulağıma Airpods 3 gibi olur mu?
Hayır, istediğiniz şey pekte mümkün değil. 3 farklı boyut silikon gönderiliyor diye biliyorum, belki daha fazla bile. Deneyip uygun olanı seçersiniz, hiçbiri uygun olmazsa iade edebilirsiniz.

AirPods Pro alacağım ama silikonları ya olmazsa diye korkuyorum. Silikonları çıkardığımda da kulağıma AirPods 3 gibi olur mu?

Apple'in kendi sitesinde görüldüğü kadarıyla çıkarınca da kullanılıyor.
Emin değilim ama.
Bu linkten araştırabilirsiniz.

Apple'in kendi sitesinde görüldüğü kadarıyla çıkarınca da kullanılıyor.
Emin değilim ama.
Bu linkten araştırabilirsiniz.
Bu hangi silikonun size uygun olduğunu anlamanızı sağlayan bir özellik.

Bu konu üzerine deneyerek cevap veriyorum.

Kullanılmasına kullanılıyor ama ses izolasyonu pek iyi olmuyor, sesli ortamlarda müziği/konuşmayı ne kadar iyi duyabilirsin bilmiyorum. Ayrıca kulakta ne kadar sağlam duracağı konusu da şüpheli, aktivite halinde değilken sorun olmadı bende ama yürüyüş ya da eğilme gibi durumlarda çok da sağlam oturmuyor kulağa silikonsuz haliyle.

Yanında gelen silikonlardan biri kulağına uymazsa Abazar gibi markaların köpük silikon uçları var. Bende de kulaklıkla gelen silikonlar uymadığı için aldım, memnunum şu anda.

Yeni konular

Geri
Yukarı