Elektronik Ajazz AK680 616 TL!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam senin için daha iyi olacaktır logide güzel ama bu senin için daha iyi olacaktır brown Switch oyunlarda sıkıntı yaratmaz tactile switchtir iyidir

Yarın sabah 6:40 gibi atarlar herkese öyle atıyorlar panik olmaya gerek yok.
Ya ben sipsriş veremiyorum çıldırıcam artık bu ininal yurtdışında çalışmıyor mu arkadaş visa değil mi sms doğrulaması atıyor yapıyorum diyorki cvv yanlış balıyorum doğru.

Ya ben sipsriş veremiyorum çıldıracağım artık bu ininal yurt dışında çalışmıyor mu arkadaş Visa değil mi SMS doğrulaması atıyor yapıyorum diyor ki CVV yanlış balıyorum doğru.

Papara'ya at oradan al.

Ya ben sipsriş veremiyorum çıldıracağım artık bu ininal yurt dışında çalışmıyor mu arkadaş Visa değil mi SMS doğrulaması atıyor yapıyorum diyor ki CVV yanlış balıyorum doğru.

Bence Papara'ya geçmen senin için daha iyi olacaktır aslında inanal ile de yapman lazım bilemedim? Yurt dışı alışverişe açıkmı kartın

Gümrüğe falan takılmıyor mu hocam?

Bu siteden alışveriş yapan arkadaşların çoğu takılmadığını belirtmiş.

Hocam bana hala TC sormadılar, ben TC mi mailden daha onlar sormadan gönderdim. Acaba kabul ederler mi? İletişim sıkıntısı çok büyük bu arada.

Sitenin gümrük vergisi çıkarmadığına emin miyiz? Discord sunucusunda biri şöyle yazmış:

"Expedited shipping estimated 3-5 days more like 3-5 weeks

I payed extra because i thought it would be faster and i still need to pay an extra 50 dollars for customs what a joke."

Gümrük vergisi için 50 dolar ödemesi gerektiğini söylüyor.

Vergi çıkmıyor diyenlere güvenerek 50 dolara 8BitDo Pro 2 aldım. Korkuttun beni biraz. :)

"Sadece hızlı kargo seçerseniz, belki vergi ödeyebilirsiniz aksi takdirde herhangi bir ekstra ücret yoktur." burada dediğine göre vergi çıkmayacak.
Durum böyleymiş sanırsam.

Bence Papara'ya geçmen senin için daha iyi olacaktır aslında inanal ile de yapman lazım bilemedim? Yurt dışı alışverişe açıkmı kartın

Bu siteden alışveriş yapan arkadaşların çoğu takılmadığını belirtmiş.
Hocam bana hala TC sormadılar, ben TC mi mailden daha onlar sormadan gönderdim. Acaba kabul ederler mi? İletişim sıkıntısı çok büyük bu arada.
Hocam kaç tl para çekiyorlar bende şu an hesapta 635 tl var yetersiz bakiye diyor.

Hot swappable di mi bu? Modlayabiliyoruz di mi? Kendi switchleri iyi mi bunun?

Sitenin gümrük vergisi çıkarmadığına emin miyiz? Discord sunucusunda biri şöyle yazmış:

"Expedited shipping estimated 3-5 days more like 3-5 weeks

I payed extra because i thought it would be faster and i still need to pay an extra 50 dollars for customs what a joke."

Gümrük vergisi için 50 dolar ödemesi gerektiğini söylüyor.

Durum böyleymiş sanırsam.
Açıkça yazıyor sitede. Ekstra ücret ödeyip kargoyu hızlandırırsanız vergi ödersiniz diyor. Ama ekstra ödemezseniz herhangi bir ücret olmayacaktır diyor.

Epey kararsız kaldım 14 dolar indirim için değer mi bilemedim. TR'de satışta olsa karşılaştıracağım da o da yok.

Brown switch, bluenun sessiz hali mi?

Kargoyla 31 dolara geliyormuş. 950 TL civarı bir şey eder o da bankada.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı