Elektronik Ajazz AK680 616 TL!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Mor. Siz de mor alın bence ben baya baktım çünkü fotolarına falan. Switch size kalmış.

Birini kaldırıyorum indirim kuponlarının. Gerçi sepete ekledikten sonra zaten geliyor ama ben yine de kaldırdım senin için.
Hocam kırmızı daha iyi gibi geldi. Ben sanırım kırmızı olanı sipariş edeceğim.
1705487108036.png
1705487118892.png

Hocam peki Geeky G65'ten bu klavyeye geçilir mi? Kardeşimde G65 var, sizce geçmeli mi?

Hocam peki Geeky G65'ten bu klavyeye geçilir mi? Kardeşimde G65 var, sizce geçmeli mi?
Geeky hakkında bilgim yok. Baktım ama ajazzın görünüşü daha orijinal geldi. Geeky nin ki sıradan tüm %60 lar gibi görünüyor. Tabi kalite farkı varsa yine de geeky alınabilir ama dediğim gibi kalitesini bilmiyorum.

Şaka gibi ya ben iptal maili attım bana kargo takip numarası yollamışlar yola çıkmış. Ankara içinden alacak varsa bırakayım.

Benim klavye kargoya verilmiş.

Bir hocamızın dediği gibi PBT key caps alacağız yapacak bir şeyimiz yok. Böyle kullanılmaz çünkü.

Bugün PTT'ye gittim kargoyu almaya zaten vergide çıktı bana. Görevli paketi getirdi. Paketin içi boştu aşırı hafifti. Gümrükte 48 gram girilmiş. Normalde 580 gram olması gerekiyordu gamepad almıştım. Kargoyu teslim almadım ağırlığı tutmuyor diye iade edilmesini talep ettim. Whatgeek'e mail attım. Umarım iade yaparlar.

@Kadir Güvener hocam biri iletişime geçip bunu yazın demiş ama ben yazmadım siz yazdınız mı vergi çıkmasın diye?
''I want you to ship my package via yanwen or yunexpress. It's important for avoiding extra taxes''

@Kadir Güvener hocam biri iletişime geçip bunu yazın demiş ama ben yazmadım siz yazdınız mı vergi çıkmasın diye?
"I want you to ship my package VIA yanwen or YunExpress. It's important for avoiding extra taxes"

Hayır öyle bir şey yazmadım. İlk siparişte vergi çıkmadı umarım ikinci sipariş için vergi çıkarmazlar...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı