Elektronik Ajazz AK680 AliExpress üzerinde 735,81TL!

Z11 ve Z11T modelleride indirime girmiş bulunuyor. Bu konu bir önceki indirim döneminde açıldı. Şu an fiyatlar daha da ucuzladı.
Hocam hyperx alloy core kullanıyorum. Güzel klavye aslında ama çok takoz gibi. Fazla kalın geldi bana kullanımı biraz rahatsız. Bunu alacağım fiyatı da uygun duruyor. Klavye yüksekliği nasıldır biliyor musunuz acaba, şimdi alacağız beğenmezsek iadesi de sıkıntı gelmesi 1 aydan uzun sürüyor.

Hocam HyperX alloy Core kullanıyorum. Güzel klavye aslında ama çok takoz gibi. Fazla kalın geldi bana kullanımı biraz rahatsız. Bunu alacağım fiyatı da uygun duruyor. Klavye yüksekliği nasıldır biliyor musunuz acaba, şimdi alacağız beğenmezsek iadesi de sıkıntı gelmesi 1 aydan uzun sürüyor.

İncelemelerine falan bakın YouTube üzerinden.

Hocam HyperX alloy Core kullanıyorum. Güzel klavye aslında ama çok takoz gibi. Fazla kalın geldi bana kullanımı biraz rahatsız. Bunu alacağım fiyatı da uygun duruyor. Klavye yüksekliği nasıldır biliyor musunuz acaba, şimdi alacağız beğenmezsek iadesi de sıkıntı gelmesi 1 aydan uzun sürüyor.

Gelmesi çok sürmüyor AliExpress'ten ayın 10'unda sipariş ettim ülkeye 13'ünde girdi. 2 gündür gümrükte bekliyor. Gümrük biraz şans işi direkt geçseydi şu an elimde olabilirdi belki.

Gelmesi çok sürmüyor AliExpress'ten ayın 10'unda sipariş ettim ülkeye 13'ünde girdi. 2 gündür gümrükte bekliyor. Gümrük biraz şans işi direkt geçseydi şu an elimde olabilirdi belki.
Hocam dediğiniz gibiyse harika. Tahmini teslime 20-40 gün yazıyor. Umarım hızlı gelir ben de 1 adet kırmızı modelden red switch sipariş verdim az önce.

Yaklaşık 1haftadır kullanıyorum brownswitch baya güzel tuş sesleri 9 gün içinde geldi şimdilik hiç bir sorun yok memnunum.

Yeni konular

Geri
Yukarı