İnceleme Ajazz AK992 RGB Tri-Mode

Evet öyle bir sorun var. Bluetooth üzerinden bağlanınca ürünü yazılım görmüyor. Ya kabloyla bağlanacaksınız ya da dongle ile.
Sizin önerdiğiniz, kendi sitesinden indirdiğim driverla 2.4ghz ile bağlıyken de uygulama klavyeyi görüyor. Sanırım Epomaker'daki eski 1.0 versiyonu, kendi sitesindeki yenilenmiş versiyonu muhtemelen onunla alakalı, sayenizde bunu da farkedip, güncelleyerek oldum

Dongle ile mi bağladığınızda mı görüyor yoksa bluetooth ile mi?

Sesi ile alakalı video atarsanız sevinirim hocam.

bende almıştım elime bugün geçti gerçekten çok güzel tok sesi olsun , hissiyatı olsun alacaklar düşünmeden alabilir

Evet müsait bir vakit buldum ve klavyenin RGB modları ile red switchin vermiş olduğu sesin videosunu çekebildim. İzlemek isteyen arkadaş olursa diye video linkini buraya koyuyorum. (Video işlenmekte olduğu için 360p olabilir kısa bir süre sonra HD olacaktır.)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sesi ile alakalı video atarsanız sevinirim hocam.
Buyrun hocam sizin için yaptım.

Son düzenleme:

Hocam elinize emeğinize sağlık. AK820 Pro alamazsam AK992 alacağım gibi duruyor.

@dodo61 Klavye de multimedya tuşları var mı acaba ? Ses açma-kapama var sanırım, onun haricinde bir sonraki veya önceki parçaya geçme gibi işlevleri taşıyan tuşlar var mı ?

@dodo61 Klavye de multimedya tuşları var mı acaba ? Ses açma-kapama var sanırım, onun haricinde bir sonraki veya önceki parçaya geçme gibi işlevleri taşıyan tuşlar var mı ?
FN tuşları ile ekstra olarak ses açma kapama, kısma, sonraki ve önceki parçalara geçme gibi özellikler mevcut. Kitapçığında da bu özellikler yazmakta.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…