Akaryakıta gelecek zamdan dolayı oluşan petrol kuyrukları!

En son 2000'li yıllar öncesinde görülen kuyruklar artık 2021'de de görünmeye başladı. Sırada gaz yağı kuyruğu bekliyorum ben şahsen.

aydin-akaryakit-zam_3712.jpg

aydin-akaryakit-zam_1748.jpg

aydin-akaryakit-zam_9141.jpg

Rahmetli beğendiğim tek sol liderdi, dalga geçtiniz. Yaşamadan gitmeyeceksiniz :)
Yağlara da kota gelmiş.
Yanlış anlaşılmasın, bu duruma vatandaş olarak tabi ki üzülüyorum. Ama ilahi adalet de yerini buldu tabi.

D_yWNVsXoAA88P3.jpg

Rahmetli beğendiğim tek sol liderdi, dalga geçtiniz. Yaşamadan gitmeyeceksiniz :)
Yağlara da kota gelmiş.
Yanlış anlaşılmasın, bu duruma vatandaş olarak tabi ki üzülüyorum. Ama ilahi adalet de yerini buldu tabi.

Eki Görüntüle 1220838
Sosyal demokrat diye biliyorum kendisi iyi kötü yanları olsada efendi bir adamdı.

Sosyal demokrat diye biliyorum kendisi iyi kötü yanları olsa da efendi bir adamdı.

Hataları vardı ama hatasız insan olmaz. Bir kişinin samimiyetine inanınca hataları sineye çekilir. Çünkü aslında ülkesi için en iyisini istediğinden eminsindir.

Ortanın Solu gibi yumuşatılmış kavramlar ile siyaset yaptılar. Marksizm'den daha farklı dendi ama temelde aynı ideoloji. Eleştirmiyorum. Her fikir kendine yer bulabilmeli, yeter ki Ecevit gibi vatanseverler olsun ortak payda.

Yağlara da kota gelmiş.

Eki Görüntüle 1220838
Kota vardı zaten hep.
Stokçuluğu engellemek için koydular. Bakkal birden fazla alınca sıkıntı çıktı.

En son 2000'li yıllar öncesinde görülen kuyruklar artık 2021'de de görünmeye başladı. Sırada gaz yağı kuyruğu bekliyorum ben şahsen.

aydin-akaryakit-zam_3712.jpg

aydin-akaryakit-zam_1748.jpg

aydin-akaryakit-zam_9141.jpg

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Milletin aklıyla dalga geçiyorlar bazıları da hala hallerinden memnun olmayı, bir şey yok gibi davranmayı nasıl başarabiliyor ben anlamıyorum. Allah beyin dağıtırken şemsiye mi açtı bu millet?

Rahmetli beğendiğim tek sol liderdi
Bu konuşmayı hala ara ara açıp dinlerim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu konuşmayı hala ara ara açıp dinlerim.

O ne kiii, zirvesi şudur:

Geri
Yukarı