Akaryakıta inanılmaz zam!

Alo 112!
(Eskiden 110'du)

ait-photo-realistic-smiling-firefighter_483949-769.jpg

Affedersiniz ama Türkiye'nin yarısı daha kötüsünü hak ediyor. Gelsin %200 veya %300 zamlarda. Kendileri istedi. İstedikleri gibi oluyor her şey. Akılları başlarına hiç gelmeyecek olması da kötü. Kaçın gidin kurtulun bu ülkeden.
Nasıl gideceğiz ustam Serious Sam'deki dinazora atlayarak gidebilirmiyim?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Seçimden önce akıllı tahtadan açıp, volume booster eklentisiyle %600 boost yapıp hocalar gelince akıllı tahtayı kapatıyorduk :D

Bu zamlar yolsuzlukların ve kötü yönetimin faturası. Fransa gibi anayasal protesto hakkınızı kullanmadığınız sürece daha çok olur böyle şeyler. Oturmakla vatandaş olunmaz.

Kardeşim benim biz sana uğraş mı diyoruz neden bu zam sadece AKP'ye verenlere gelmiş gibi umursamaz takılıyorsunuz diyoruz.

Kardeşim ben de AKP'li değilim ama yapacak bir şey yok bunlar böyle benim ailem dahil ama artık elden bir şey gelmez kurunun yanında yaş da yanar.
Kardeşim ben orda oy verenler kendileri görsün anlamında söyledim, okey?

Bu zamlar yolsuzlukların ve kötü yönetimin faturası. Fransa gibi anayasal protesto hakkınızı kullanmadığınız sürece daha çok olur böyle şeyler. Oturmakla vatandaş olunmaz.
Yapma eylemine giriştiğinizde çok sürmeden hemen içeri alınıyorsunuz. Memur olma ve herhangi bir yerde meslek sahibi olma haklarınız elinizden alınıyor. Ancak bu diktatör yönetim böyle devam etmez. Çok değil, kısa bir süre sonra mülteciler bahane edilerek ülkede ayaklanmalar ve isyanlar başlayacak.

Geri
Yukarı