Akaryakıta Bu Geceden İtibaren Zam Gelecek

İşte daha fazla etkileşim toplu taşımalar daha iyi hale getirilmeli. Daha fazla kapasite ve daha basit bir hal almalı. Ama halk enayi olduğu için devlet bu enayiliği çok güzel kullanıyor zaten. Olması gerekeni yapıyor. Bu kadar enayiyi bulmuş bir de tepesine binmeyecek de ne yapacak?
Dedikleriniz ne kadar da doğru olursa olsun. 90'lardan gelme zihniyete betonlaşma zenginlik geliyor. Bunu yapan şuan ki hükumeti de destekliyorlar. Bence tabi ki gerekli. Fakat sadece gerektiği kadar.

Otomobil ve doğal olarak akaryakıt alarak devlete haraç vermeye, 4 milyon açın beslenmesine katkıda bulunmaya hiç niyetim yok. Bu yaşıma geldim otomobil satın almadım, toplu taşıma her türlü yetiyor. Gerçi solunan havada bile vergi var ülkede.

Son düzenleyen: Moderatör:
S
İşte daha fazla etkileşim toplu taşımalar daha iyi hale getirilmeli. Daha fazla kapasite ve daha basit bir hal almalı. Ama halk enayi olduğu için devlet bu enayiliği çok güzel kullanıyor zaten. Olması gerekeni yapıyor. Bu kadar enayiyi bulmuş bir de tepesine binmeyecek de ne yapacak?
Sadece öyle olsa haklısınız, fakat akaryakıta gelen 16 kuruşluk zam tüm ürünlerde ve hizmetlerde en az %15 zam anlamına geliyor. Elektronikten tutun tahıllara, suya, elektriğe, doğalgaza ve suya da en az %15 zam demek.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı