Akbank ''Tanımlı cep telefonunuz bulunmamaktadır'' hatası

Samsunlu55TR

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı: Inno3D RTX4060 Twin x2 8GB,Anakart: MSI B450M-A PRO MAX II,şlemci: AMD Ryzen 5 5500,Ram: XPG Gammix D30 32GB (2x16GB) 3200MHz CL16,Depolama: Adata Legend 850 Lite 1TB SSD,Kasa ve Psu: DF Pollux Mesh Rainbow 650W 80+Bronz,Monitör: MSI PRO MP223 21.5" 100 HZ 1 ms,Mouse: Rampage SMX-R44,Klavye: Rampage KB-R52 STYLE Rainbow Oyuncu Klavyesi
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar, daha önce olan hatalı denemeler yüzünden kart bakışınız durduruldu diyordu o sorunu çözdük. Bu sefer de bu sorun başımıza geldi, müşteri hizmetleri kartınız da sorun yok diyor. Hala daha bu sorunu yaşayan ve çözebilen var mı?

Screenshot_2024-03-30-12-31-34-015_com.pozitron.hepsiburada.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı durumu bende yasıyorum çözebildiniz mi?

Maalesef banka biz halledeceğiz diyor ama bişwy yaptıkları yok bugün tekrar arayacağız telefon falan her şey tanımlı hocam.

Düzeldi mi sorun.

Maalesef hayır düzelirse çözüm yönetimini paylaşacağım ya da siz düzeltirseniz buradan beni de bilgilendirirseniz sevinirim karttan bilgisayar alacağım ama alamıyorum.

Maalesef banka biz halledeceğiz diyor ama bişwy yaptıkları yok bugün tekrar arayacağız telefon falan her şey tanımlı hocam.

Maalesef hayır düzelirse çözüm yönetimini paylaşacağım ya da siz düzeltirseniz buradan beni de bilgilendirirseniz sevinirim karttan bilgisayar alacağım ama alamıyorum.

Bu sorunu yaşayan ve çözen biri varsa lütfen yardımcı olabilir mi zamlar gelecek malum seçim bitti bilgisayar alamadım ve eli yüzü düzgün bir şey daha alamam gibi duruyor bu fırsatta giderse.

Bu sorunu yaşayan ve çözen biri varsa lütfen yardımcı olabilir mi zamlar gelecek malum seçim bitti bilgisayar alamadım ve eli yüzü düzgün bir şey daha alamam gibi duruyor bu fırsatta giderse.

Akbank müşteri hizmetlerini arayınız belki çözülür

Akbank müşteri hizmetlerini arayınız belki çözülür.

Hayır bugün 12 kez aradık yani toplam 32 görüşme yaptık masterpass kaydedin dediler yaptık bilmem kaç tane daha şey yaptık hiçbir şekilde açılmadı 3D ödeme bizde Hepsiburada'dan anında havale ile ödeyip monitör ve akım korumalı priz aldık kasayı da son çare havale atarak aldık Akbank pişmanlıktır babaannemin kartıydı borcu bitsin şu bilgisayarın kapatıp ziraat Finansbank denizbanka gibi alternatiflere yöneleceğiz bir de müşteri hizmetleri suratımıza kapattı hep bizi umursamadı bile rezillik cidden. Siz siz olun Akbank müşterisi olmayın ben 17 yaşımdayım eylül'de reşit olacağım katiyen banka hesabı açmam Akbank'tan ziraat te staj maaşı için bir hesabım var büyük ihtimalle ziraat kullanmaya devam ederim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-04-01-17-56-10-346_com.pozitron.hepsiburada-edit.jpg
    Screenshot_2024-04-01-17-56-10-346_com.pozitron.hepsiburada-edit.jpg
    86,6 KB · Görüntüleme: 8
  • IMG_20240401_181554.jpg
    IMG_20240401_181554.jpg
    126,2 KB · Görüntüleme: 5
Hayır bugün 12 kez aradık yani toplam 32 görüşme yaptık masterpass kaydedin dediler yaptık bilmem kaç tane daha şey yaptık hiçbir şekilde açılmadı 3D ödeme bizde Hepsiburada'dan anında havale ile ödeyip monitör ve akım korumalı priz aldık kasayı da son çare havale atarak aldık Akbank pişmanlıktır babaannemin kartıydı borcu bitsin şu bilgisayarın kapatıp ziraat Finansbank denizbanka gibi alternatiflere yöneleceğiz bir de müşteri hizmetleri suratımıza kapattı hep bizi umursamadı bile rezillik cidden. Siz siz olun Akbank müşterisi olmayın ben 17 yaşımdayım eylül'de reşit olacağım katiyen banka hesabı açmam Akbank'tan ziraat te staj maaşı için bir hesabım var büyük ihtimalle ziraat kullanmaya devam ederim.
Yapı kredi, garanti BBVA deneyiniz

Aynı durumu bende yasıyorum çözebildiniz mi?

Hocam yapacak bir şey yok sizde en iyisi benim gibi havaleden ödeyin eğer Trendyol'dan yapacaksanız alışverişinizi yapacak bir şey yok elimizde Akbank kart dışı alışveriş kartı olmadığından Hepsiburada'dan anında havale ile 200 TL daha pahalıya aldım monitörü ama artık yeter bezdirdiler 2 hafta boyunca beni.

Hocam yapacak bir şey yok sizde en iyisi benim gibi havaleden ödeyin eğer Trendyol'dan yapacaksanız alışverişinizi yapacak bir şey yok elimizde Akbank kart dışı alışveriş kartı olmadığından Hepsiburada'dan anında havale ile 200 TL daha pahalıya aldım monitörü ama artık yeter bezdirdiler 2 hafta boyunca beni.
Evet bende 55000 e iphone alacaktım birçok kez aramama rağmen çözemediker durumu en sonunda gidip vatandan 58.5 a aldım 3.5 akbank yüzünden fazla ödedim

Yeni konular

Geri
Yukarı