Akdeniz üniversitesi gelir mi?

bratislavaa

Decapat
Arkadaşlar Akdeniz üniversitesi gastronomi istiyorum. Sınava girdim. Hatırladığım kadarıyla, Türkçe bana büyük bir sürpriz yapmazsa, geçen yıl giren son kişiyle aynı puanı belki biraz az belki biraz fazla yaptım. Sizce gelir mi?

Arkadaşlar Akdeniz üniversitesi gastronomi istiyorum. Sınava girdim. Hatırladığım kadarıyla, Türkçe bana büyük bir sürpriz yapmazsa, geçen yıl giren son kişiyle aynı puanı belki biraz az belki biraz fazla yaptım. Sizce gelir mi?
Gelme ihtimali çok düşük. Geçen sene olağan üstü zor bir sınavla karşı karşıyaydık.

Akdeniz'e giren son kişiyle aynı neti yaptım. OBP daha yüksek. Hiç mi ihtimali yok. İlginç buldum açıkçası. Yanlış anlamayın belki de ben mantığını tam anlayamadım. Ama ilke yazmayı düşünüyordum.
Olay şu dostum, hemen anlatıyorum. Geçen seneki sınavda net yapma oranı düşük olması ve bu sınavın bir sırlama sınavı olması nedeniyle, her netin altın kadar değeri vardı. Mantık olarak geçen sınav bu sınavdan daha zor olduğu için aynı sayıda soru çözüp, aynı puan alsan bile daha kötü bir sıralaman olacak.

Ben sana yazma demiyorum, yaz ama bunun bilincinde ol.

Olay şu dostum, hemen anlatıyorum. Geçen seneki sınavda net yapma oranı düşük olması ve bu sınavın bir sırlama sınavı olması nedeniyle, her netin altın kadar değeri vardı. Mantık olarak geçen sınav bu sınavdan daha zor olduğu için aynı sayıda soru çözüp, aynı puan alsan bile daha kötü bir sıralaman olacak.

Ben sana yazma demiyorum, yaz ama bunun bilincinde ol.

Anladım, çok teşekkür ederim.

Gastronomi, tıp, diş gibi bölümlerin sıralamalarında çok fazla oynama olmaz.
Gelme ihtimali yüksek fakat kesin değil.
Tamamdır sağ olun.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı